bugün

paylaştığı resimlerden ve yazdığı entrylerden kaynaklanan durumdur. cuma cuma abdestim kaçtı.
he o yokken kimse sözlüğe abdestsiz girmiyordu zaten.

lan bariz fikfik yapmaya geliyorsunuz hepiniz, bilmiyor muyuz???

arkadaşın yakalanınca hemen tü kaka.
Bu fıstıkçı şahap yüzünden zall sözlüğe günde üç kere boy abdesti aldırıyor. Su parasından helak oldu garip. Beybii.
Katılmıyorum.

Burada yaptığım tek şey, istisnasız herkesin içten içe arzulayıp kendinden bile sakladığı bazı temel insani güdülerimizi yazıya dökmektir.

Sözlüğün çok ahlaklı yazarlarından tek farkım, iki yüzlü değilim, içim dışım bir. inanmayan sözlük kızları için açıp gösterebilirim ❤

Beybi!
Bir keresinde cinsel organ gölgesi atmıştı ahlakım bozulmuştu. Iki gün yemeden içmeden kesilecektim resmen. Atmayın şeyinizi buralara. Tövbe tövbe.
Bin tane iftira atmayı, genelleme yapmayı, karşı tarafın fikrini söylemesine bile tahammül edemeyip mümkünse susturmayı muhalif olmak zannedenlerin olumsuz etkilendiği ahlak anlayışıdır.

Beybi!
Sözlük ahlakı kısmını bi kavrayabilsem gerisini çözeceğim ama o kısım bende yok.
(bkz: vurun gahpeye).
Ahlak barı başkalarının davranışlarıyla hayat tarzıyla bozulacak kadar dayanıksız olanların serzenişidir.
fistingci sahap olum işte. Bu adamı ciddiye almak zaten akıl eksikliğidir. Adam troll mk. Kendisi mi desin illa ben trollüm diye. Anlayın az.

T.yalan yanlış itiraftır. Aksine daha sağlam bir ahlak yapısı oluşturuyor. Helal.
Çok aşırı ahlaklı bir site burası ve çok sıkıldım, biraz ahlak bozup daha eğlenceli ve seksi bir ortam yaratmak istedim.

Not: ahlaksız kızlar eqlesin ❤

Beybi!
görsel

Ey allahım yarabbim akıl fikir ver..

Nereden geliyor bu hayalgücü nerelerden besleniyorsunuz oloooommmmmm

Dhtekkerjsornsornaoqjskejeıjw.
(bkz: saglicakla kalin ve damarli) nickiyle devam eden bozma durumudur.
Bir gerçek. O yazar ne kadar ahlaksızdı öyle yaa!

Not: ahlaksız kızlar eqlesin.
Modlar tarafından sevilmesine yol açar

(bkz: fistingci sahap ın silik yememesi)
itina ile yaptığım hayırlı ve güzel eylem.
zevkle yaptığım seksi eylem.