1. 1.
  tam anlamıyla bir rol yapma,hikaye oyunu olan fakat resmi türü yürüme simülasyonu olan oyun.şahsi kanaatim oyun lost gibi sürekli yeni bir gizem,yeni bir soru oluşturuyor kafanızda ama hiçbir zaman tam olarak yanıtlamıyor.

  oyunun hikayesi
  Henry, tepetaklak olmuş yaşantısını geride bırakıp, Shoshone Ulusal Ormanı'nda gönüllü yangın gözetleme personeli olarak çalışmaya başlar. Alabildiğine uzanan bu yeşil örtünün ortasında, onu yalnızlıktan men eden tek şey; telsizin ucunda, Delilah'ın sesidir. Rutin devriye turlarıyla sakin başlayan görev, gizemli olayların cereyan etmesiyle karmaşık bir hal alır. Zaman geçtikçe, Henry ve amiri Delilah'ın ilişkisi çalışma arkadaşlığının çok çok ötesine geçer. Orman, hiç beklenmedik bir biçimde, kendilerinden bile sakladıkları sırları yüzlerine vurmaktadır.
  -1 ... degerli musteri
 2. 2.
  tempolu yaşantısından bıkmış ve ormana bekçi olarak yerleşmiş bir arkadaşı oynadığımız, delilah bacıyla sürekli iletişim halinde olmamızla başlayan farklı bir hikaye türünün ortaya çıktığı, harika grafiklere sahip olan, kendini oynattıran bir oyundur.

  not: ingilizcesi olmayanlar türkçe yama çıkana kadar beklesinler, zira oyunda pek çok diyalog ve cevaplama seçeneği mevcut.
  ... tardigrada
 3. 3.
  çok güzel başlayıp sonuyla batıran bir oyun. oyunun artı ve eksilerini şöyle sıralarsak.

  artılar
  - bu tip doğada geçen adventure oyunlarının bu cartoon tipi grafiklerini seviyorum(aynı tarz da pek olmasalar da the long dark ın grafikleri de hoşuma gider).
  - henry ile delilah arasındaki diyaloglar gayet hoş.
  - oyunun ortalarında oluşturulan o gizemli hava iyiydi. sonuna kadar devam ettirselerdi çok iyi olacaktı.
  - serbest dolaşma modunun olması.

  eksiler
  - hikayenin sonları çok çabuk,alelacele yazılmış gibiydi.
  - oyunun içine keşke birkaç yan görev gibi bir şeyler ekleselerdi güzel olurdu.
  - bu yan görev tarzı şeylerin olmayışından dolayı oyunun kısa oluşu.
  - oyun kontrolleri kolaydı belki bazı yerlerde birkaç ekstra kombinasyon falan yapsaydık daha iyi olurdu.

  oyun bence 30 liralık bir oyun değil. indirimde 10-15 civarı bir fiyat olursa ve bu tarz oyun seviyorsanız bir deneyin.
  ... scratch
 4. 4.
  almayı düşündüğüm oyun.
  ... atimin adi calkuyruk
 5. 5.
  "herkesi öldür, oyunu bitir" tarzı oyunlardan sıkılanlara çok iyi gelecek bir oyun. bitirince sanki bir film izlemişsiniz gibi oluyor. genel olarak oynayanlar sonunda hayal kırıklığına uğramış ama bence pek de saçma bir durum yoktu sonunda da. kulede, ormanda dolaşırken hissettiğim yalnızlık duygusu bana garip bir şekilde iyi geldi. öyle aman aman grafikleri olmamasına rağmen oyun sizi içine çekiyor. yalnız bazı noktalarda minicik çalılar yüzünden yola devam edemememiz çok saçma olmuş. tamam o taraf kapalı bölge, oyunda oraya geçmememiz gerekiyor da, ulan 30 cm boyundaki taşı ya da çalıyı da geçeriz herhalde. her neyse, biraz kısa sürmesine rağmen bence gayet iyi bir oyundu.
  ... kidmarvinoid