bugün

Senin yaptığın gider benim anca hoşuma gider evlat.
arada sözlüğe bir uğrasın yazarı.
kendi çabalarıyla mum üzerinden alevilere laf çakmaya çalışan sözde yazar. alevilerin ilk müslüman olduğundan haberi olmayandır eminim. sadece namaz kılarak ibadet edilmez. içerdeki inanç önemlidir.*
(bkz: #21699366) nolu entry si ile öğretmenlere hakaret edip, öğretmenleri köpeklere benzeten yazar. sanırım küçük iken okuduğu okulda top oynarken, topu okulunun arka bahçesindeki inşaate kaçmış yazardır. girdiği entry lerden empati yoksunu olduğu anlaşılıyor.
(bkz: alevi/#21695855)
(bkz: dersim/#21695828)
(bkz: mumsöndü/#21571075)

mum söndü iftirasına ima ile gönderme yapıp alevilere laf çakmaya çalışarak ayıp eden yazar. kendisine de sözlüğe de hiç yakışmayan hareketler bunlar.
allah sız kitapsız bir yazarımız. yok olabilir inanmaya bilir ama asılsız suçlamalarla hakaret noktasında ki söylemleri hiç hoş değil. o kadar ki allah sana selamet vermesin, vermesin ki gör gününü hesap gününde. bakalım buradan yazmak gibi oluyormuymuş. çok ah lar çok vah lar edilecek o günde.
(bkz: etuuu/#21529451)

sözlükte anası her gün başkasının altına yatanların korunduğunu bilmesi gereken yazar.sonuçta başkaları da faydalanıcak. şimdi isim vermeye gerek yok dostum.

sen hakaret etsen de etmesen de silinir yazdıkların. çünkü beğenmezler ve işlerine gelmez yazdıkların.
beni tanıyan ama benim tanımadığım yazar.
beşinci nesil silik..
her gördüğümde aklımda feridun ismi gelen yazar. dikkatimi çekti, uzun süredir takipdeyim :P.
(bkz: hoşgelmiş)
ben yeni gördüğüme göre hoşgelmiş.
buralarda kalıcı olmasını dilediğim yazar.hoşgeldin,hoş göresin.
yeni bir yazar.

(bkz: hoşgeldin)*