bugün

neyin kafasını yaşadıkları merak edilen kutlama.

https://mobile.twitter.co...tatus/1290286468456382466
Olum ben kurbanda hala ağlıyorum. Bu canavarlar gerçekten Allah için mi kurban kesiyorlar.

insan aynı dine inandığı birçok kişiden utanır mı. Ben utanıyorum.

Aq canavarları...
Bunlar için mi üzülüyoruz, gebersin damına konduğumun beslemeleri.

Anasını silktiğimin vahşileri.

Tekrar peygamber gelecek olsa idi, bu kahpeler yüzünden gelirdi.

Ortadoğu bir bok çukurudur.
Günahlarını horoza yükleyip horozu yere vura vura öldüren yahudilerden daha normaldirler.
Valla şu hayvana yaptıkları eziyeti görünce
israillilere hak veriyorum.
bismillahirrahmanirrahim bunlar satanik olmuş yanlışlıkla şeytana kurban veriyorlar.
spoiler

günahlarını horoza yükleyip horozu yere vura vura öldüren yahudilerden daha normaldirler

spoiler

Ortadoğu bok çukurudur. Bunların birbirlerinden bir farkı yok.
Söz konusu videodakiler; kurban nasıl ve neden kesilir bilmeyen mallar topluluğu.
eşeği israil bayrağının renkleri ile boyadıktan sonra taşlayarak öldüren zihniyetin yansımasıdır.

"gerçek islam bu" değil diyen çıkmamış hayret.

https://www.uludagsozluk.com/e/43707946/
Bizim gerizekalı milletimizin omo folostonloloru kotlodoyorloooor diye ağladıkları amına koyduğumun mazlumları bunlar mı şimdi?
Ecdadını siktiğimin vahşi soysuzlarına bak ya. Ulan hangi kitabın hangi sayfasında yazıyor bu sikik ritüel?
La Bi siktirin gidin gecemin ağzına sıçtınız ya.
Korku filminden bir kesit izlesem daha az korkardım. Bunlar ne biçim bir pislik?
israil siksin ananızı atanızı orospu cocuklari..
yukarıda allah var. ne onu kandırabilirim ne de kulunu. oruç tutmam. namaz kılmam. ama müslümanım ben. he bak şunu da belirteyim asla kul hakkı yemem asla. bu konuda çok hassasımdır. kurban kesilir ve dağıtılır, azını kendine alırsın çoğunu ihtiyacı olana dağıtırsın... biz böyle gördük böyle bildik.

şimdi bu dangalaklar müslüman mı? yoksa ben mi müslümanım? cidden arap toplumundan nefret ediyorum...
Sikimde kafa var bunlarda yok amk.
israil'e hep destek tam destek.
bunun filistin'deki bir kurban bayramı videosu olduğuna inanan da safın önde gidenidir. twitter'daki paylaşan hesapı azıcık araştırın. trollere bu kadar inanmak da mallık amk.
bu videodaki insanlar filistinli mi, papua yeni gineli mi her nerelilerse derhal yok edilmeli. bu canice gelebilir ama inanın ki değil. bunların ve bu yaptıkları bir gelenekse bunların soylarının tükenmesi canlı, cansız, dünya ve diğer yakın gezegenler için daha hayırlı olacaktır.
bu araplar kattiyen eğitilmez. cani katiller işte ne beklersin.
Bunlar satılmış 10,20 kadar orospu çocuğu araptan başka bişey değil.
Vay orusbu cocuklari ya insanlığıniz batsin.

Bunlar yüzünden israil ile kötü iliskilerimiz var saka gibi.
Umarım israil ananızı sike sike sizi haritadan temizler soktumun yamyamları.
Inanan maldır saflığından inanıyordur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar