bugün

2022 yılında eğer bir aksilik çıkmassa piyasaya sürülecek futbol oyunu.
(bkz: başlık parsellemek)
(bkz: 2023 türkiye si ve fifa)
Türkiyemin 100. Yılına özel bir şeylerin olması beklenen futbol oyunudur.
cd kapakları yanlıştır.
görsel böyle değildir.

böyledir.
(img:#577203)

yok lan bu da yanlış .böyledir.
görsel

bokunu çıkarmayalım.
görsel

ne lan öyle bin kaç kusür kişi beğendi falan filan. ?!.
2022'de olduğu gibi Türk milli takımı gene yoktur,
beşiktaş'tan josef ile bir sorunları var galiba 22 ve 23 te yok. 23 te belki ben görmedim.
duran toplar güzel olmuş, topa vuracağın yeri ve şiddeti ayarlıyorsun, ona göre falso alıyor top,
zamanla duran toplar ustalaşmak kolay olmuş.
kamera açıları berbat hatta yakın çizgi görünmüyor, hızlıca geçişte kamera yakalayamıyor ve bulanıklaşma, çift görüntü oluyor. oyun içindeki animasyonlar, futbolcuların müdahaleleri, kalecilerin topa yatışı, atlayışı gerçekten de güzel olmuş.
koldaki hoparlör daha aktif olmuş, düdük ve golden sonra fileden çıkan sesler ordan geliyor.
Birkaç değişiklik hariç fifa 21 ya da 22 den çok da farkı olmayan oyun. Sadece diğer oyunlarda da olan tüm oyuncuların trivela şut çekme özelliğini kapatsa ya da modifiye etse bile iyiydi. Şu an tek diyeceğim daha kolay ve anlaşılır bir frikik, korner ve penaltı sistemine sahip olması net bir artı, 22 deki sistem zulümdü. Bunun dışında pas, şut, orta ve oynanışta nerdeyse hiç fark yok gibi fark ettiğim en net fark sprinte çift basınca 22 deki gibi 10 metre topu öne atmıyor artık eğlenceliydi ama mantıklı bir olay değildi zaten.
Fifa 2020 güzeldi.
Sozluge epeydir giris yapmiyordum kismet buguneymis bir iki bisey bizde yazalim.

Oyunu ps5 te yaklasik 2 3 aydir oynuyorum oldukca keyifli fazla prof degilim ama yinede tecrubelerimi yazmak istedim.

Ozellikle dunya kilasi ve efsane zorluk seviyesinde kiytirik takimlar bile defans cizgilerini bozmuyorlar arapas, pas asirtma hepsini kesiyorlar kontra atak yapip gol atmak cok eglenceli. Oyunu internete bagli oynadigim icin transferleri yapiyor. Multiplayer oynamakta cok eglenceli yanliz sunu soylemek istiyorum multide psv real barca gibi takimlari alipta oynamayin aq adamlar orta sahadan gol atiyorlar hic eglenceli degil.

Rakibin topunu kesiyorum top yine rakipte kaliyor bu nasil is aq topu nasil alcaz rakipten ara pas atiyorum ayak koyup aliyor kaleciye pres yapiyor az uzakta dur aq bu nasil is. Hava topu atiyorum bu seherde adamin onune atliyor.
Oyle beni pek rahatsiz eden hatasi yok ama efsane zorluk seviyesinde yani normal sartlarda olmayacak seyler yapiyorlar.

Aklima yeni seyler geldikce yine yazarim by by...
sezon oynayarak kanser olduğum oyundur. ulan PSG ve Real Madrid'den başka takım alan yok. hızlı oyuncular ile koşturup gol atmaktan ne zevk alıyorsunuz orospu çocukları. paslasarak takım oyunu oynayarak gol atmak, orta sinif takimlar ile mücadele ederek başarı kazanmak varken al mbappe orospusunu hızlan vur gol olsun. oyun mantığını sikeyim. bıktım. bir değil iki değil 10 maç yapiyorum 9una rakip ya real ya PSG. başka takım mi yok. hayır takıma göre eşleşme yap diyorsun almışsın tothenami, eslestirdigi takip psg. :D

Allah'ıma bıktım. PSG ve Real alanin anasını sikeyim.
seni kodlayanin anasını arvadinsi sikiyim.