bugün

birebir sözlük teki angutolojik yönetim anlayısından kendiside nasibini almıs, yönetimi elestiren bir baslık actığı için kapı dısarı edilmiştir.*umarız son adresi uludağ sözlük olur * *
üçüncü nesil bir uludağ sözlük yazarı. (bkz: hoşgelmiş)
fhm'ci sözlük yazarıdır.
beşiktaş'a sallamakla şöhrete ulaşacağını düşünen bir yazar daha.

arada fenerbahçe'yi de çıkararak popüler olmanın daha hızla gerçekleşeceğini zannetmekte.

hayır arkadaşın spor ile alakalı entry dağarcığına şöyle bir baktım da, bugüne kadar bir elin parmağını geçmemiş. bir anda bugün her ne hikmetse başlıyor beşiktaş'a sallamaya.

aferin adamım aynen devam et.

(bkz: gülerek izliyoruz)
fhm er
(bkz: cennette bahçelerinde dolaşan ibo/#11097759)

(bkz: ibo aşağı ibo yukarı askerlik arkadaşın mı ibo/#11097707)

bir rahatsızlığı var ama teşhis edemediğim yazar.
bu hezeyanlarda ki gel gitler nedir yahu?
(#11097707) sorunlu yazar. ibrahim tatlıses gocunmuyordu buna ne oluyor. üstelik sanatçılar için iyidir böyle kısaltmalar. yazar kraldan kralcı.
beni bir yerlerden tanıyormuş. ordayken de sığ yazıyormuşum. bir arpa boyu yol kat edememişim.

eleştiri mi hakaret mi? kendisinin karması -85. düz adam. doğru düzgün tek entry'si yok. elde bir şey yokken fütursuzca eleştirmek bu olsa gerek. ayrıca beğenmiyorsan o yazarla alakan olmaz. kendine bir şeyler katsın istiyorsan yapıcı eleştiri yaparsın. nasıl daha iyi olacağını falan söylersin.

edit: başka yazarlara da dadanmış. sallamayınca kendisi gidiyormuş zaten.
her sözlükte olması gereken tek adam. ne okul var ne iş amına koyim. o yüzden süper yazar olur böyle tiplerden.

(bkz: panpa)
sadece insan ırkının değil, maymun ırkının da yüz karası.
fhm okuyucusu olduğunu düşündüğüm yazar.
Yarmıştır efendim kendileri: (#15689488)
üçüncü nesil siliktir.