bugün

savcılığa suç duyurusunda bulunarak şey edilmesi gereken ispattır. bir başvurun bakalım ne diyecekler oradan. madem bu kadar vatan millet sevdalısısınız madem bu kadar feto düşmanısınız bir dilekçe vererek sürece hizmette bulunabilir. burada mal mal başlık açınca bir s.k olmuyor belli ki.
iki ve daha farklı grubun (chp, Feto, Vs) aynı payda altında toplanması (akp karşıtlığı) bu iki grubun aynı olduğunu değil, karşıt oldukları grubun ne derece mikrop olduğunu gösterir.
Örneğin ben vatanım için canımı veririm. Bir akp li, bir yobazda gerekirse türkiye için canını verir. Ama bu benim akp li yada yobaz olduğumu göstermez.
Bu yanmış bir beynin komplikasyonlarıdır.

Siz böyle derseniz, kendi kendine zam yaban sayın Arınç'ın oğlunu hatırlatırım size.

Kusura bakmayın ama fetö denince akla ne CHP gelir nede imamoğlu..

Akla gelen şey hayal değil, gerçektir.
20 mayısta atılan twiti okuya okuya bugüne kadar anca anlayıp böyle bir anlam çıkardım heralde hayat güzel kardeş.

Gün geçmiyor ki yeni bir trolümüz eksik olmasın. Birini siliyorlar öbürü geliyor.
yönlendirmeden başka birşey değil. çokta şey yapmayın.
... yiyorsa,
başlığını ve belgesini en yakın cumhuriyet savcısına sun ve suç duyurusunda bulun.
burda ergen kekleme.

2 gün sonra 15 temmuz. 251 yurttaşımızı katleden, şeriatçı alçak fetullah gülen örgütünün yancısı, iltisaklısı, koruyucusu, kollayıcısı, siyasi destekçisi, parselcisi kimse git savcıya belgesini ver yani gereğini yap.

not: fetö terör örgütünün kıçını yalayan bu tür başlıklar şerefsizliğin zirvesidir.
ben bu başlığın niye açıldığını anlayamadım.

fetö imamoğlu'nu destekliyormuş, delil de emre uslu'nun twit'iymiş:

"bu chp'ye oy vermek zorunda değilsiniz ey cemaat mensubu insanlar. #banateröristdiyeneoyyok deyin seçimi boykot edin. hiç olmazsa vicdanınız rahat eder. bu kafa ehven-i şer filan değil, bildiğin ehli şer kafasıdır..."

bu şimdi destek twit'i mi oluyor? adam (emre uslu) "chp bize (fetö'ye) terörist diyor, o yüzden oy vermeyelim" diyor. burda "fetö'nün imamoğlu desteği alenen kanıtlanmıştır" diye başlık açılıyor.
Fetö demek batı emperyalizmi demek, fetö demek ABD demek, fetö demek gladyo demek. Bu yolda kim gitmektedir, asıl fail odur. Batının desteğini kim almaktadır, işte fetöcülerin yeni prensi/prensesi odur.