bugün

(bkz: he he ondan)
kişinin süper oluşu kendi açısından değerlendirilir. inancı allah ile kişi arasındadır. ince çizgi oynayıcıları insanlıklarını yargılama gücü bulurlarsa doğru yoluda bulacaklardır.
(bkz: süper mario)
benziyo da lan.
(bkz: uçabiliyo mu)
(bkz: hoca efendi ver dese veririm diyen murit)
okullar nerde soğuk savaş orda *
o önce insan olsunda... sonra hem süpermenlik okul açmakla yalan yanlış atıp tutmakla olmuyo.
insanın aklına şu soruyu getirendir; hani hepimiz hz. muhammed (s.a.v) ' in yüzü suyu hürmetine yaratılmıştık??
(bkz: paradoks)
(bkz: olasılıksız)
(bkz: süper kahraman fethullah hoca efendi)

- hayır olsun şu gökte uçan ne?

+ bir kuş

- bir teyyare

+ tövbe sürmahaşa. o süper kahraman fethullah hoca efendi.
(bkz: hanım koş süperman yaratıyorlar)
(bkz: fethullah gülen in kurşunsuz bir insan olması)
(bkz: fethullah)

edit: önce yazmayı ögrenin, sonra eksilersiniz.
neye göre? kime göre ? *
mam-i-nasıl bilirdiniz
emat-c-süper bilirdik
mam-i- değilmiymiş
emat-c- hocam sıçabilirmiyiz
mam-i- caizdir.

(bkz: imam osurursa cemaat sıçar)
(bkz: aşırtma at da üstümüze gelmesin)
(bkz: über insan)

(bkz: ahaha)
bu mükemmeliyet ne acıdır ki sabri sarıoğlu ile kıyaslanmasına engel olamamıştır.

(bkz: sabri sarıoğlu vs fetullah gülen)
(bkz: fethullah gülen)
bunu düşünmek tahayyül sınırlarını zorlamaktır. (bkz: bokun gül gibi kokması)
(bkz: fettullah gülen in süper bir tüccar olması)
tayt giyip amerika semahlarında uçarken fetullah gülenin amerikan malı telefonu çalar.
-selamünaleyküm süper hoca efendi.
+aleykümselam tayyip kardeş.
-yetişin hocam afrikada asimile edilecek çocuklar var filistindekiler için ben boş atıyorum siz yeterki kavruk tenli çocuklara andımızı okutturun.
+tamam tayyipçiğim başka isteğin var mı?
-efendim benim çocuğa gemicik alacağız.
+o kadarını da bana söyleme koskoca devletin başbakanısın birkaç milyon doların lafınımı edecekler birde bu hayasızlar.
-tamam efendim. var mıydı bir isteğiniz?
+bir kaç torba kuru fasülye gönder yakıtım azalmış.
-olur efendim.
ve hoca osura osura amerika semalarından afrikaya doğru yol alır...
süper bir insan kavramını görünce nedense aklıma direk esra ceyhan'ın programına çıkan uçan adam geldi. acaba fetullah gülen'de uçabiliyormu ki?

(bkz: zeki müren de bizi görecek mi)
eger super bir insan olsaydi ve okul acmasi sadece egitime destek verme amacli olsaydi bunu gidip yabanci ulkelerde degil de kendi ulkesinde yapardi. Madem egitime destek veriyor niye bundan yararlanamiyoruz lan demek isterim kendisini gorunce. Ayrica banane dostum baskasina hizmet eden adamin super olmasindan gitsin onlara super olsun...
şu sıralar supermen eksiği çeken amerikan toplumunun yeni bir kırmızı çizmeli kahraman ihtiyacı olduğunu anlayan amerikan hükümetinin türkiyede gerekli şartları oluşturduktan sonra şahsı süperimizi amerikaya götürmesiyle oluşan durumdur.Kendisi Risle-i Nur okuyusu olup papayla da görüşmüştür.Allah herkese hidayet versin ne diyeyim.Bu arad herhalde bu sene de kurbanlık paramı onlrar verecem afganistana ulaştırmaları için.işinize gelirse...
(bkz: ütopya)
sömürüc, ağlak ve kaçakların süper bir insan olarak tanımlanması durumunda var olabilecek durumdur.