bugün

bildiğim kadarıyla peygamber değil de müceddid deniyor. peygamber derseler direk kurana ters olur en nihayetinde.
fethullah gülen ve sevenlerini tanimayan insan uydurmasi. esas zannetmeler dünyasinda kendisi yasamaktadir.
(bkz: şako)
(bkz: imam cemaat ilişkisi)
çünkü bu şakirtler gerçek anlamda dini anlamak yerine sadece bu adamı ağızlarını açıp dinlerler. bu adam onlara ne söylese inanırlar. bu nedenle de peygamber de sanarlar, mesih de sanarlar, alim de sanarlar. bu ülkede zaten hep gencecik beyinler peşine takılınmayacak sıradan kişilerin peşine takıldığı için bu durumdayız.

(bkz: dostum gülen demişsin ama bu hep ağlıyor)
fetullah peygamber yoktur az votka vardır.
(bkz: her cemaat liderinin peygamber muamelesi görmesi)
saidi kürdiyi ilah yapanın alt veya üst modelidir.
cehenneme odundur.
(bkz: şako gibi)*
(bkz: şakoist)
(bkz: şakoizm)
(bkz: nurcuların fethullah gülen i paygamber sandığını sıçan mallar)

bunlar hayran oldukları şahısı putlaştırıp taptıkları için herkesi kendi yedikleri pislikten yiyor sanarlar. ailecek acıyoruz kendilerine. ama yine de bsg demekten kendimizi alamıyoruz.

bsg çay koy da derdim ama, senin elinden çay da içilmez!
bülent ersoy' u, demi moore sanmak gibi bir şey galiba.*
kimsenin kimseyi peygamber zannettiği yok. bu iftirayı atanları da rabbim cezasız bırakmayacaktır. herkesi koyun sürüsü sanmanız da aslında içinizde ki kin ve cahilliğinizden kaynaklanıyor. bir denyo ortaya bok atıyo hoop hepsi peşine. açın bir adamın kitaplarını okuyun. peygamber efendimize (s.a.v) saygıyı bir görün. onun müridlerinde ki peygamber aşkını görün. insanları sınıflandırmaktan bıkmadınız.
Değerli zangoçcular. ikide bir Fetullah hocaya iftira atıp durmayın. Adamın ne böyle bir söylemi var ne de böyle bir temayülü. Ama ille de devam edeceğiz diyorsanız. Yapın.. Adamın sevabını katlayın. Ancaaaak. Adama bunu diyenler varsa. Orada çüşş demek gerekir. Söyleyen kazmalara balta bulmamak vede olmamak lazım. Boy boyladım soy soyladım. Zoltark olarak zoltarakladım...
varolmayandır. öyle bir cinse henüz rastlanmadı.
Sözlükte bolca bulunan, nur yüzlü, badem gözlü, kaytan bıyıklı kişilerdir.

Genellikle Din konusunda bilgileri yoktur. Kuran ortada gençler, adam farklı şeyler söylemiyor. ''Vayy amk adam neler diyor'' deyip birlikte ağlamanıza gerek yok.

Hoca efendi diye bir kalıp var. Yahu bu adam kim ki önderlik ediyor size? Açıp iki sayfa okuyamayacak kadar aciz misiniz? Koyun misali takılıp gidiyorsunuz adamın peşine.

Ayrıca islamda dini lideri putlaştırmak gibi bir durum söz konusu değil, pilavcı abileriniz muhakkak bahsetmiştir.

Edit: genç koyunlar rahatsız.*
türk insanı bu kadar cahil bırakılıp dinden soğutulmaya çalışıldıkça sayıları iyice artacak topluluktur.
fetullah gülen in peygamber zannedildiğini zanneden şakirlerden hallicedirler. kuyruk acıları vardır.
atatürk e ekber diyenlerden evladırlar. kimse hocaya peygamber demez, lakin son peygamber hz. muhammed a. s ın son peygamber olduğunu insanlara öğreten hoca ve diğerleridir.