bugün

sözlük yönetimine okunmuş şeker verip zihinlerinin açılması gerektiğinin kanıtı olan durum.
sözlüğün bir fetoş yuvası haline geldiğinin belgesidir bu durum.
(bkz: bize niye denk gelmedi bu)
(bkz: metandan nem kapmak)
(bkz: fetullah çarpması)
fethullah'a hakaret edendir o dediğin...
son derece normaldir. sözlük buralar yokuş aşağı sana girsin dinazor taşağı gibi muhabbetler etmek için doğru bir yer değildir. eleştirirsin, delil göstererek suçlarsın ama küfür konusunda herkes haddini bilecek. şimdi bu ülkede o kadar zır görüşler var ki her biri dahil olmadığı görüşün önde gelen bir ismine küfretse sözlüğü bok götürür.
(bkz: türkan saylan)
(bkz: deniz gezmiş)
(bkz: alparslan türkeş)
(bkz: ibrahim kaypakkaya)
(bkz: abdullah çatlı)
(bkz: muhsin yazıcıoğlu)
edit: entry yoluyla özel mesaj gelmiş altta. bırakın bu kelime oyunlarını açın başlıkları okuyun o zaman.
o da bir şey mi? ulu gene iyi bu konuda. itü beni atmış idi ki fethullah gülen için "dünyanın dört bi yanında okullar açmasına rağmen türkiye'nin doğu yanında pek okul açmayan şahsiyettir. gereksizdir efenim. (bkz: kanla abdest alanlar)" * yazmış idim. bu entarim silinme sebebim oldu. tabi bana söylemediler şu sebeple silindiniz falan diye. itü'nün öyle kötü bir alışkanlığı yok efenim. *
(bkz: ana avrat düz giderek kötülemek)
(bkz: kayalarvebaltalar) en güzel örneğidir.
(bkz: caiz değildir)
(bkz: bu memlekette göte göt denir)
fethullah'ı fetullah yazan, güleni derken eki ayırmayan yazar serzenişidir.
ben olsam çaylak etmem, bir türkçe kursuna yönlendiririm.
pkk'ya "orospu çocuğu" diye hitap edilen ve pkk destekçilerine "vatan haini" denilen entry'yi silen, buna rağmen aynı başlıkta türkiye cumhuriyeti devleti'ni etnik temizlik yapmakla itham eden entrylere dokunmayan yönetimden beklenebilecek harekettir.
çaylaklara hakaret olacak bir durumdur.
bu durumda Uludağ sözlük bir cemmat evi ise zall sözlüğün abisi mi oluyor sorusunu akıllara getiren durum.

bluevelve ise sürekli gece yurttan kaçan, cemaat evine alkol sokan, çeşitli bahaneler ile sabah namazına kalkmayan evin küçük mücahiti.*
her zaman başıma (başımıza) gelen olaydır. atatürk eleştirilebilir ama fetullah asla.
demokrasi anlayışımız rte nin bıyığı kadar az ve kararsız.