bugün

dokunulmazlık kalktı. ohal var ama terörist vekiller hala benim vergimle maaş alıyor. fetonun dershanedeki çaycısını bile gözaltına al ama pkk ya dokunma. baya ilginç.
Tayyipe baş kaldırmadılar. ülkeye başkaldırıyorlar sakin olun ne zaman tayyipin tahtı tehlikeye düşecek o zaman pkklılarada aynısını yapacaklar.
onlara da sıra gelecektir. bu işlerde olan siyasi kanattakilere de rahat olun...
yapilcak bekle. hatta daha kotusu gelcek onlara.

edut: hewaller basmis eksiyi.
pkk onların koltuğuna saldırmadı şu sıralar ondan. aman koltuk gitmesin.
edit: onlara sıra gelecek ne demek? askerimiz şehit oluyor her gün. neyin sırası?
şu an devletin bütün kurumları fetö üzerine yoğunlaştığı için.

ilmek ilmek kriptocu arıyorlar.

kolay değil.
fetonun darbe girişiminde 250 şehit verdik. pkk ya şuana kadar 40 bin şehit verdik. ama pkk fetonun yanında daha masum galiba hala dokunulmuyor.
fetö: bilal oğlanı hedef aldı, pkk : senin benim evladımı hedef aldığı için.
belkide çekiniyor. pkknın arkasında halk var. katil demirtaş şuan milleti sokağa çıkarsa, sokağa cıkacak onbinlerce geri zekalı var.
Fetö bittiğinde, pkk zaten bitecek. Bunca yıl nasıl kol kola iş yapmışlar ortada.
Çünkü fetö'nün arkasında halk yok.
fetöcü dediğiniz adamları tanıyor biliyorlardı ama pkk nin kravatlilar dışında kendini ifşa etmeyenlerini bulmaları biraz zor ama yapılması tek dileğim.
demirtaş cumhurbaşkanı'na hakaretten ifadeye çağrılmış. ifadesini alıp bırakırlar. bunlara dokunmadıkça şehitlerimizin kanı yerde kalır.
(bkz: Yemez)
atilla taş günahm kadar sevmem ama pkk lı olsaydı şuan elini kolunu sallayarak dolaşırdı. çünkü pkklılar içeri alınmıyor.
aklımdaki tek soru işareti.
https://scontent-vie1-1.x...b15fad0d1&oe=58855AE2
yenilen pastalar farklı.
ne zaman ki pkk, dindar kesimden destek görür, iktidar tabanından oy kapmaya başlar, o zaman anası bellenir.
sözlük olarak el atmamız gereken mevzu olduğunu düşünüyorum bir heşteg açılarak bu soru sn cb'ye; bb'ye ve diğer kişilere sorulmalı: ta ki somut bir cevap alınana kadar...
fetö direk erdoğana saldırdığı için.