bugün

kürtçü cemaatin sessizliğidir. ota boka terliksiz koşup salya sümük açıklama yapan bu zat pkk çatışmalarında ölen şehitlere nedense bir "allah rahmet eylesin" demeyi ve ayrılıkçı kürt terörünü protesto etmeyi zûl sayar.

tekkaşlı cemaat tosunları da "ama afyon patlamasında başsağlığı dilemişti" diye laf çarpıtır.

pkk'nın canını aldığı evlatlarımızın ölümünden rant sağlayan hainler bir gün cezasını bulacak.
tek sessizliği değildir.
kuzuların sessizliğindeki hannibal lecter i akla getirir.
hayır da fetoş konuşsa ne olacak ? onun amacı zaten bu ülkeyi bölmek değil midir? onun yerine uşakları yeterince konuşup canımızı sıkıyor bırakın o bari konuşmasın yoksa çok pis söverim.
fethullahçı veya nurcu olmadığımı baştan belirterek, yaptığım google araştırmalarına dayanarak söyleyebilirim ki başlık yanlış olmuş.

http://tr.fgulen.com/content/category/25/72/21/
(bkz: kuzuların sessizliği)
onlar filistinde ölenler haricinde kimseye ağlamaz dedirten bir gerçektir.
fettullah gülen, türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük lanetidir.
Ne degisik bi ulkede yasiyoruz arkadas dogudaki halki gulenden sogutmak icin asiri turkcu kurtleri hic siklemiyor deniyor batidakilerde kendini kurdistani kuracak adam diye kandiriyor. Konusmus mu konusmamis mi bilmiyorum ama konussa da kesin bi bok bulur atarsiniz konusmak is olsaydi ulke kahvehanelerden yonetilirdi.
halkı gülen'den soğutmak?

ermeni dönmesi kürtçüyü seven hangi halkmış? öyle bir türkiye yok....

kurduğu çetenin avantalarından beslenen bir grup tekkaşlı ve dini imanı para bazı hırsızlar dışında seveni yok...

hayal dünyasında yaşıyorsunuz. abilerinize bir sorun bakalım romney değil de obama kazandı diye neden bu kadar çok sevindiğinizi?

kendi beyniniz olmadığından neden sevindiğinizi de bilmiyorsunuz.
* efendim unutulmamalıdır ki; kürtçe yayın yapan ilk özel tv kanalı dünya tv'yi de cemaat kurmuştur.
şehitler için yardım yapmıştır pkklı evlatlarına yardım ve yataklık yapmıştır.