bugün

Kuranda belirtilmemiş ancak her aklına sahip insanın anlayacağı gerçektir.
(bkz: ıyy iğrenç)
saçma iddaa.

(bkz: ellerimi bırakarak başlık sıçabiliyorum beyler)
(bkz: okumadan eksilenecek başlıklar)
yunan mitolojisi nde olabilecek oluşum iyi araştırmak gerek tabi. hades in oğlu olabilitesi vardır.
(bkz: sesli güldüm) gerçekten.
memati - ne dedi abi o kimin oğluymuş
polat- tanrının oğluymuş memati
memati- ...
(bkz: kurtlar vadisi ırak)
adamlar yalakalık yapacağız diye yıllardır önümüze kendi elleri ile getirdikleri kuran'ı bile bi kenara atmaya hazırlar. ben buentry'den bunu anlarım arkadaş. bu nasıl bi biat kültürü. bu nasıl bir köle zihniyeti?
bence değildir. olimpos dağı yerine, pensilvanya'da ikamet etmesi, şüpheleri artırmaktadır.
anasını kimin becerdiğiyle alakalıdır.
beni güldürmeye hak kazanan bir iddiadır.
(bkz: yapmayın yapmayın)
Eros seks tanrısı mıydı.
tanrıdan sonra gelen adam diye peygamberin üstüne koyulduğunu bizzat gözlerimle gördüm.
fethullah kahkahaatan hocanın cemaatiyle birlikte koskoca bir mason örgütünü temsil ettiğinden mütevellit, fetuşun da tanrının oğlu hatta tanrı yerine konması doğaldır, nitekim mason ilminde her insan tanrının bir parçasıdır ve aynı zamanda kendisidir, nasıl hristiyanlığın içine yahudilik katılarak edildiyse, bunlar da masonlar gibi müslümanlığın içine diğer dinlerin ayetlerini katıp islamı mahvettiler. *
ironinin bokunu çıkaran önermeye en güzel örnektir. Şehvetle ekşiliyoruz ve entry malkoçoğluna dönüyor.
gayrimeşrudur o.