bugün

(bkz: hainleri anlama kılavuzu)
şu başlıktan bile neyin ne olduğu belli. aç entry leri en başından sonra al bunu al al al al...

(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)
Hocaefendi ne ya?
akapeliler anladı

ama

onlarda yalnış anladı.
Bu başlığı açana sormak lazım. Babası delik lastik ile mi önlem almaya kalkmış,sızıntı nereden kaynaklanmış ta böyle zeka seviyesi kıt bir mahsul ortaya çıkmış tespit etmek lazım.
Erdemdir.
Anlayanlar oylarımızı çaldı.

(bkz: gülen ülkenin yetiştirdiği değerli bir kıymettir)
Fethullah Gülen'in ağzına senin eline veririm alamazsınız ama olsun en azından denemiş olursunuz diyeceğim başlık. Ha bu arada hoca efendine söyle Türkiye'de ortalığın karışmasını bekliyor sanırım. Türkiye'de ortalık karışır ise şayet hani oraya kaçanlar var ya emreler şunlar bunlar onlar oradayız diye sevinmesinler geride bıraktıklarına neler yapacağız neler şahsen ben elime geçirdiğimi diri diri yakmayı planlıyorum. Videoya çeker hoca efendine ve avanesine izletiriz. Ihanetin mutlaka bir bedeli olur olacaktır.
(bkz: al içeri al al).

aaa akepeli bu. bırak bırak...
görsel
Epey bir önce, arabayla uzun yol yaparken radioda denk geldi ve hadi biraz dinleyeyim dedim ve 30 dk kadar dinledim. Ne anladın diye sor bi bok anlayamadım. Bi kere adam anlaşılmıyordu.
Fethullah gülen hocaefendi ye yanlayamamak olarak okuduğum başlık.
Din tüccarlarıyla empati kuramamaktır.
Ey profdrnirvana sen kimsin ya.
Onun anasını silkeleyim...
Bu başlığı açan yazar içerde mi la değilse arıyayım 155i.
2009dan bu yana fetullah allahsızını övenleri görüyorum başlık altında. Fetö piçine laf edenleri de eksilemişler felan. Şu an sorsan bu it oğullarına hiç birinin fetöyle alakası yoktur. Yatacak yeriniz yok müşrik köpekler. Troll ayağına yatıyorlar bi de. Köpeksiniz olm siz troll değil. Köpeksiniz.
(bkz: kandırıldık)
muhterem fethullah gülen hoca efendi hazretleri diyeceksiniz.
hay hocaefendine sokayim!
pis laikçi davranışıdır. oysa ak partimiz öyle mi? çok iyi anlamış, yollarda beraber yürümüşlerdir. hayırlı darbeler.
"... god bless america diyememektir." *
Dinlememelerinden kaynaklanan durum. Ön yargıları yıkmak kolay değil.
sızıntı adlı "bilim" dergisinde makatın loblarını birbirine çarpıştıra çarpıştıra gülünesi bilimsel yorumlar yapmasından dolayı olabilir.
zaman ve taraf adlı gazetelerinde nerdeyse spor sayfalarında bile hükümeti savunup doğruluğu kanıtlanmayan belgelerle herkesi suçlamalarından olabilir.
stv adlı kanalında aile mahkemesi, boşanmak istemiyorum, sırlar dünyası, beşinci boyut ve nicesi saçma olarak bile sınıflandırılamayacak programlarla ve ana haber bülteniyle insanlara büyük ölçüde kendi istedikleri hedefe yöneltilmiş bir nefreti doğuran korku duygusu aşılamaya çalıştıklarından olabilir.
yayın organlarında, oylar sayıldığı sıra elektriklerin kesilmesi, oy pusulalarının istanbul'da bir arsadan çıkması, polis okulu sınav sorularının cemaat dersanesi öğrencilerine verilmesi, deniz feneri davası gibi konularla ilgili bir satır bile haber bulunmadığından olabilir.

kısacası, "anadolu insanı" demagojisiyle her türlü ikiyüzlülüğü kullanarak kandırdığı insanlardan olunmadığı için fetullah gülen sahtekarefendi "anlaşılmamış"tan ziyade kanılmamış olabilir.
fikir sahibi olan insanlar tarafından anlışılamayan bir insandır fetullah gülen. belli bir birikime sahip her insan bu insanı anlamaya çalışmak yerine öğrenmesi gerekene kendisi ulaşabilir. dini konular her insanın sadece kendisiyle ilgilidir. bulaşmamak karışmamak lazımdır.
(bkz: fetoş a hocaefendi diyen zihniyet)
güncel Önemli Başlıklar