bugün

adil öksüz'ü 2003 yılında akademisyen yapıp bu milletin başına musallat edenlerdir.
içlerinden biri bu günlerde çok popüler.
görsel

(bkz: ali erbaş) malum yeni diyanet işleri başkanımız.

doktora tezini imzalayan juri heyetinin başkanı ise şu an fetö firarisi suat yıldırım.

tezi imzalayan bir başka profesör olan davut aydüz ise şu an fetöden tutuklu.

aman canım, bir imzadan ne olacak?
hem belki de montaştır o, ıslak imza mı? kuru imza mı bilmiyoruz değil mi?
içlerinden biri Diyanet işleri başkanı yapılarak ödüllendirilmiştir.

Sonra 15 Temmuz tiyatro dediklerinde böğürüyor bazıları.
torpilin gözü batsın artık yeter.
birisi malum yeni diyanet işleri şaşkınımızdır. meal hatalarını ve parantez içi meselesini de bir düzene koysalar iyi olacaktır.
ben oy çokluğuyla kabul edildi. ifadesine rastladım... oy çokluğu muhalefeti gösterir.. yalnız başkanın şüpheli tarafı islamiyetten çok diğer dinler hakkında araştırma yapmış olmasıdır. ben de hasbelkader bir fetöcünün evine gitmiştim. evde mozaikten haça rastlamıştım. bu adam din dersi öğretmeniydi üstelik...
15 temmuzdan beri şimdi ismini vermeyeceğim önemli bir ilde merkez bankası il genel müdürü (en yüksek amir) seviyesinde tam 4 defa müdür değişti. 3 ü fetöcü çıktı. 2 si hem fötöcü hem zimmetine para geçirdi. Üstelik milletin (işadamlarının) paralarını ödettirmediler. Artık talimatı hangi okyanusun ötesindeki pensilvanyadan aldıklarını söylememize gerek yok. Konuyla alakası şu; ayıklamakla bitmez bunlar bitmez.
Feto firarisi Adil Öksüz'ün Doktora tezinin jüri üyesi şu anki Diyanet işleri Başkanı Ali Erbaş

Fetoyla mücadele süper devam ediyor.

görsel
Doktora tezini imzalayınca fetöcü oluyor tabii. Evet haklısın.