bugün

yurtdışından gelen ve yurtdışına giden öğrencilere hep yardımcı olmaya çalışır.
öğrenciler tarafından sevilen bir hocadır.
Sıkıldığınız zaman hiç tanımasanız bile odasına gidip muhabbet edebileceğiniz ,dertleşebileceğiniz hocadır.Hayatı sever,en uç sporları bile yapmaktan kaçınmaz.Sempatikliğinden ,öğrencilerle olan ilişkilerinden dolayı , dersini alırsanız çok kolay dersi geçeceğinizi zannedersiniz ama yanılırsınız.Verdiği ödevler , ortak çalışmalar ,öğrenciyi bayağa kastırır. Tabii bu kadar kasılmanızda, son sınıfa kadar hiç ödev yapmadan gelmenizin payı büyüktür.Derslerinde otorite sahibidir.Dersini alırken üniversitede okuduğunuz aklınıza gelir.Aranızı iyi tutarsanız , iş bulma konusunda oldukça yardımcı olur.internetle arası iyidir, derslerin notları , yahoodaki üretim grubundan açıklanır.Dönemin son dersini genelde okulda bir cafede piknik havasında yapar.

Yeri geldiğinde öğrencinin seviyesine de iner; Sınıfta , sigarasını almak isteyen öğrencinin eline vurarak , herkesi güldürmesine şahit olunmuştur.

Bir kaç nesildir Bursa da yaşayan bir aileden gelir.

Hakkında bu kadar az yazı yazılması ilginçtir.Üniversiteden mezun olurken düşünüldüğünde, 'hoca dediğin böyle olur' denilen hocadır.
uludağ üniversitesinde başınıza gelecek en iyi şeylerden biridir kendileri hele birde danışman hocanızsa her türlü otomasyon sorununuzda yanına gidip yardım isteyebılırsınız.okulun melek gibi bir hocasıdır.tek kötu yönü vardır sınavlarında öğrencileri bıraz zorlar.
öğrenciyi insan yerine koyar feray hoca, yardımcı olmaya çalışır, saygıyı sevgiyi sonuna kadar hakeder. saygılar sayın hocam iyi ki varsınız.
tüm sınıfa çay ısmarlar. * *
şaka bir yana, sadece ders anlatışı falan iyi denmesi, feray hoca için sıradan bir tanım olur. bir dert, bir sıkıntınız olduğunda da derdinizi dinleyebilecek güzellikte bir insan. daima güler yüzlü.

bir de çok sigara içiyor, bırakın hocam yaaa. *
erasmusla alakalı hiç bir bilgiye sahip olmayan ama bu işin iibf koordinatörü olan, sizi 15 saniyeden fazla dinlemeyip kendi söylediğini anlatmaya çalışan, dedikoducu, insanların arkasından konuşmaya ve atıp tutmaya çok meraklı güvenilmez, uludağ üniversitesi profesörlerindendir.
almış olduğum vefat haberiyle beni derin bir üzüntüye boğmuştur. mekanı cennet olsun.