bugün

(bkz: #8529127)
(bkz: hassiktir diyorum)ısrarla yineliyorum.
her insan gibi desteklediği takımın ismini göğsünü gere gere, gururla söylemek hakkıdır, utanılıcak bir şey yoktur ortada.
ama hala utanmadan timsah yürüyüşü yapıp, bjk için slogan atıyor ise ortada kocaman bir sorun vardır. hatta hatta bunları yaparken rakip takım taraftarlarına utanmadan bukalemun diyebiliyorsa utanması gereken şey tuttuğu takımı değil kişiliğidir.
utanılacak bir takım tutmadığının farkında olan insandır.

ya utananlar? http://tinyurl.com/2fz2sdu
tek kelimeyle gönül vermiştir.
gsliyim derken utanmayan insan var olduğu sürece bu insanlarda var olacaktır. hem utanılacak ne var hersene gs ye içte ve dışta ellerine veriyoruz.
(bkz: yeni uuser olacaklara nick önerileri)
bursalı olmama rağmen bu konuda kimseyle alay etmemek gerektiğini düşünüyorum.
bizler, bursaspor 2.lige düştüğünde sevgimizden vaz mı geçmiştik?
inişler çıkışlar futbolun gerçeği ve gerçek taraftar takımından vazgeçmeyendir.
utanç içinde sırıtan adamdır.
eskiden bi yüz kızarıklığı bi çekinme bi utanma vardı nerde o eski günler..
başarı kendi evinde ismi duyulmamış bir takımla 2-2 berabere kalıp "oh be" diyebilmekse,
başarı 2-2 mi 2-2 mi diye ötüp, bir başka takımın şampiyonluğu ile kutlama yapmaksa,
başarı seneeeee 1900lerin başı skor 7-0 diyebilmekse,

başarı anlayışınızla beyninizi s..yim demek isterim pek muhterem (d)amına salıncak kurup sallandıklarım.
utanmadan; takımımı değiştirdim, -yenildimmi değiştiririm usta hangisinin gidişatı iyiyse ondayımdır. diyen insandan daha karakterli olduğu kesin olan insandır.
Her takımın yenilebileceğini bilen ve yenildiğinde takımını bırakmayan adamdır. aa bak galatasaray fenerden 6 yedi kimse galatasaraylıyım demesin ..bjk 8 yedi liverpooldan susun bjkliler fener son maçta şampiyonluğu kaçırdı hadi utanalım durumu olcaksa kimse takım tutmasın zaten.
paok'u tutup hala türküm diyen insan kadar gurursuz ve de onursuz değildir.
fenerbahçe taraftarıdır. gururludur. başka takımlara saldırmaz. kendi başarısıyla gurur duyar. fenerbahçeye aşıktır. fenerbahçeliyim diyen adam ve diğerleri diye ikiye ayırtırır herkesi.
hala fenerbahçeliyim diyebiliyor.
sonuna kadar fenerbahçeliyim diyen adamdır aynı zamanda.
hala diyebilen adamdır ayrıca.
bugün bir kez daha düşünmesi gereken adamdır.
kazanmayı ilke edinmiş adamdır.
adam gibi adamdır.
şerefsiz şampiyonluklarla sevinen insandır.
Gerçek aşkı bulmuş parmakla gösterilecek Bir adamdır.

Adamın hasıdır. Hayır, hayır; Adamın dibidir dibi!
utanması sıkılması kalmamış adamdır.