malesef gerçekleşecek olaydır. yapılacak en büyük yanlıştır.

menajerlerin para kazanmak için sürekli baskı yapması , medyadaki eşini dostunu kullanması.
teknik direktörlükten gönderip yönetici olarak tutarlarsa doğru olur. abi ben bu eski futbolcuların teknik direktör olma hırsını anlamam. beceremeyeceğini neden görmezsin. aynısı hagi içinde geçerli.
rıdvan'ı yiyenler , şimdi aykut için devrede.

yıllar sonra başınızı taşlara vurursunuz.
takımı 2 senede ankaraspor kıvamına soktuğundan, rusya'nın siktiriboktan takımına bile defansif bir kadroyla çıktığından mütevellit vuku bulacak olan faydalı hadise. spartak kim la? elazığ ne elazığ? vaslui'ye hiç girmiyorum. hele siktiriboktan gayseye kaybetmemiz bambaşka bir dünya, hadi vaslui neyse.
tabi ki bir gün gerçekleşecektir. ama fenerbahçe'nin ilk 5 e girmemesi gibi kötü bir sonuçla ligin bitmesi halinde olabilir. bu durumuda kesinlikle gitmeyecektir.
gerzek fenerbahçe taraftarının gerzek hareketlerinden biri.. he fenerbahçe için mi geçerli sadece, değil.. ama uyuz oluyorum aga.. fenerliliğimden utanıyorum bazen.. rüştü yü döven, alex in arabasına taş atan zihniyet bi siktir olup gitmedi takımdan..
(bkz: bi bitin amk)
ilk yılında takımı şampiyon yapmış, ikinci yılında cemaat-yargı-federasyon üçgeninin piçliğine rağmen fenerbahçelilik ruhunu futbolcularına enjekte etmiş ve son maça kadar şampiyonluğu kovalamış bir teknik direktör için büyük haksızlık olacaktır. gerçi yönetim arkasındayken diğerlerine bok yemek düşer.
ilk yılında şike desteğiyle şampiyon olmuş, ikinci yılında federasyon ve haksızlığa uğradık gazıyla 2. olmuş takımın teknik direktörünün gönderilmesi. bir takımın iyi bir taraftarı olmak teknik direktörlüğe yetiyorsa tüm kulüpler haybeye para veriyor teknik adamlara. yönetici olarak çok iyidir ama teknik direktör olarak kötüdür. bu takımın 2 ön eleme oynayacağını bilip takımı hazır etmezse olası kötü sonuçta elbette istifası istenecektir. hadi geçen sene gazla taraftar sahip çıktı bu sene ne olacak? takıma bakacak bundan hayır gelmez diyecek. avrupa ligi'nde başarılı olur mu? şüpheli.
fenerbahçelilerden çok anti-fenerbahçelilerin istemesi bile aykut kocaman'ın varlığından ne kadar rahatsızlık duyduklarının ispatıdır. he yavrum, cemaat hakimi ve savcısı ne derse doğrudur, şimdiki hükümet yalakası başkanınızın yıldırım demirören ile birlikte onun evinde seçtiği mehmet ali aydınlar fenerbahçe'yi kayırmıştır. aynen devam 20 milyon akp'li.
medya içindekiler taraftarı yönlendirmektedirler.
imkansızdır.

rakiplerini kunta kinta ile aşağıya çekmeye çalışan birini feenrliler asla gödnermezler onlar bundan memnun
oluyorlar.
Öhöm. Ee şey. Evet.