tespit ettiğim bir durumdur. nedenini senelerdir çözemiyorum. cesur ve bilinçli oynayan lugano, appiah, luciano gibi olamadı kimse.
(bkz: baran 14 yaşında)
samandıranın havasından suyundan kaynaklandığını düşündüğüm olaydır. floryanın havasında suyunda da dümencilik var. gelen her topçu saha içinde dümen yapıyor, çirkefleşiyor falan.
(bkz: einstein a ne yaptılar da bu sözü söyledi)
Adam doğru ve güzel bir tespit yapmış, sözlüğün çok bilmiş malakları akıllarınca adamla dalga geçiyor. Sanki fenerbahçe'nin maçlarını kadıkoy'de oynaması diye ayan beyan açık bir şeyi tespit ettiğini iddia ediyor. Gerçekten ukalalığınız, altı zekayla doldurulamayınca en gerizekalıdan daha geride gösteriyor sizi.
aziz yıldırım denen gangasterin futbolcular ve teknik heyet üzerinde kurduğu psikolojik baskıdan ötürü olma ihtimali yüksektir. doğru mu samet?
fenerbahçe'ye barça'nın on birini koy yine oynayamaz. neden mi? çünkü futbolcu olsun teknik direktör olsun ilk önce bulunulan ortamda huzur olmalıdır. huzur olmayan yerde başarı olmaz.
iki senedir aykut kocamanın dirayetsiz yönetimi sonucu takımın psikolojik üstünlüğünü türkiyenin diğer büyük takımına vermesi sonucu oluşan durumdur. alex ve stochun formsuz(!) olarak gösterilip takımdan ayrı tutulmaları da bu sorunun oluşmasında etkili oldu. asıl neden bu anlattıklarımın yanı sıra artık şampiyon olunması gereken sezona girildi ve oyuncular pskolojik üstünlüğü verdikleri rakiplerinin ligi domine edeceğinden korkmaktadırlar efendim. bir fenerbahçe sevdalısı olarak durumu özetlediğimi sanıyorum.
soyunma odası basan bir başkanları bulunduğu için ve 3 temmuzdan bu yana artık başarı bekleyen sabırsız taraftarından kaynaklanmaktadır.
doğru tespittir. aziz başgan olduğu sürece çok da garipsenmemelidir. öyle değil mi samet?
azize yıldırım sayesindedir. sen bu diktatör pezevengin her zaman, her şartta eteğini öpersen böyle olur. takımını şike suçlaması gibi şerefsizlik örneğiyle suçlanmasını sağlayan bir başkanı hapishane çıkışı davul, zurnayla karşılarsan o pezevenk senin de ağzına sıçar, futbolcuyu da tehdit eder, ananızı da beller.
fenerbahçelilerin oturup mantıklı bir şekilde düşünmesini gerektiren durumdur. bu takımın başında kim var ? en fanatik galatasaraylının sevdiği alex de souza'yı bile takımdan gönderen kimdi, takımda diktatörlük kurmaya çalışan kim ? bi oturup düşünün bakalım. o zaman anlarsınız neden böyle korkak oynadıklarını.