bugün

gs şampiyon olunca moraracak cincon sözüdür.
doğru önermedir.
Yanlış önerme.

Fenerbahçe Türkiye'dir. Olumlu veya olumsuz yorumlarsın bilemem.

Dahası Nihat Genç'e kulak verelim: "Türkiye Ligi'nin özeti şudur: Fenerbahçe'yle iki maçı olan takımların oluşturduğu lig"

Edit: Tam bilmiyorum ama sanırsam Nihat Genç, Fenerbahçeli değil.
kesinlikle doğru olan bir önermedir.
şike yapılır; efendim aziz yıldırım çılgın projeden el çeksin diye eh kem küm diye kulp uydurulmaya çalışılır.

ırkçılık yapılır, eefendim emre candır; bence ırkçılık ve şirrretlik yapan bir patlıcandır.

futbolcu yolda vatandaşa arabasıyla çarpar, durmaz kaçar o futbolcuyu aynı takımın taraftarı omuzlarından indirmez.

namusumuz dedikleri davayı geri çekerler; efendim davayı çekmezsek diğer takımlara yazık olurda, kılda, kendirde...

her yerde yandaşları vardır, bugün olduğu gibi türkiye ligine olan güveni iki paralık edip insanları futboldan soğuturlar.

yandaşları olan hakemler sayesinde alınteri, emeği ve başarısı çalınmamış hiç bir klüp yoktur bu ülkede.

fenerbahçe türkiye'dir diyen don kişotlara: 20 milyon fenerbahçeli varsa; 55 milyon da fenerbahçe'den nefret eden, tiksinen insan var bu ülkede. bir gün oturup düşündünüz mü, acaba bu adamlar bizi niçin sevmiyorlar diye ? başarılıyız da sevmiyorlar diyemezsin; galatasaray'ın başarıların yanından geçemedin daha.
2011 de her şeye ortay döküldü, net.