bu sabah şikecilerin içeri alınması ile tekrar ispat edilmiş bir gerçek.

bir klubün başkanı, asbaşkanı, skandal bir şekilde yendiği rakibin hocası, başkanı, kalecisi... hepsi alınmış içeri işte. ortada bir pislik bir çamur var, çok belli.

her şey meydana çıkıyor. bir futbolda ergenekon eksikti, onu da azize halleti.
(bkz: ergenegol) türk futbolunun alnına sürülen kara leke umarım temizlenir.
Bülent uyguna laf edersiniz ama fener maçında 11 kişi defans yapıp trabzona gelince defansta 3 adam bırakan, fenerle berabere kalıp Trabzon'a yenilen Bursaspor a laf atmazsınız orospu çocukları
Daha suçu ispatlanamayan kişilere yargısız infaz yapılmaktadır.Bursa başkanıda geçenlerde içeri girdi ve aklandı.Laf edenlerin hepsi mal gibi kaldı.Editlerinizi merak ediyorum.
bir kişinin suçlu sayılabilmesi için suçunun ispatlanmış olması gerekir.

yahu şu sözlükte ne kadar çok ergen var, bir operasyon yapılıyor, herkes suçlu oluyor. bir bok bilmiyorsanız başlık açmayın burada sikimsonik sikimsonik, gidin mastürbasyon yapın.
(bkz: gülerek takip ediyorum)
(bkz: sinan engin alaattin çakıcı telefon görüşmeleri) *
artık cehape azizcanı milletvekili yapar sadfadsadsfadasasasassaffsdfdasdsadfdasdfsas.
eğer öyle ise en az 3 yıl delil toplanamayacağı için fener en az 3 yıl daha şampiyon olacaktır.
fenerbahçe türk futbolunun ergenekonunun olsa olsa veli küçükü, muzaffer tekinidir.ancak bu soruşturma sağlıklı yürüyüp de bugün elini ovuşturan sırıtkanlarına uzanırsa, türk futbolundaki 4 yıldızlı generalleri , inan kıraç, selahattin beyazıt, ve bilimum gs'ı çağrıştıran godamanları da yakında göreceğizdir.
fenerbahçe düşmanlarının içlerindeki nefreti kusmak için bekledikleri andır. Dökün eteklerinizdeki taşları. Yarın aklandıkları zaman özür dileme erdemine sahip olmadığınızı biliyorum.
Türk futbolunda ergenokon olsa büyük takım değil, büyük takımı yenen takım soruşturmaya alınırdı.
(bkz: aziz yıldırım hakkında iddialar)
(bkz: fenerbahçe yönetiminin gizli işleri)
terör örgütü benzetmesi yapılmış takımdır.