bugün

Yense de yenilse de takımıyla olan taraftar. Her maç sonrası ağlayan tinerciler utanmadan hala ağlama falan diyor. Ağlayan kim amk? Yenildiysek yenildik kimseye bok atmıyoruz gayet normal önümüze bakıyoruz. En rahat fikstüre sahibiz tek derbimiz Galatasaray kaldı o da içerde gayet rahat. Ondan kim ağlıyor kim ağlamıyor görüyoruz. Evet.
hiç kuşkusuz hiçbir sıkıntısı olmayan taraftar.

her branşta avrupa çapında başarıyı da gördük, şampiyonlukta gördük.

şu hayatta çok fazla yaşamadım ama biz beşiktaş a hep çaktık. azıcıkta beşiktaş çaksın pek sikimde değil açık ve net. bana koymuyor.

koyduk diye gezenlere duyurulur siz önce içinizdekini çıkarın.
görsel

Böyle de futbol cahili.
https://www.instagram.com/p/Bfqe8hNFUJR/

Temsili değil.
görsel
Zengin ailenin veledi misali olan taraftar kitlesidir.

Taraftar dediğime bakmayın lafın gelişi, futboldan anlayan Çok küçük bir Kitle var aslında. Aziz Yıldırımın getirdiği düzende Onlarda Arka plana atılmıştır.
https://twitter.com/arman...status/968839683064123392

evet kankalar feto ve diğer cia ajanları içkilerini yudumlarken aziz yıldırım'ı nasıl bitiririz, fenere nasıl zarar verebiliriz diye vahim, vahim düşünmekteler. *

ulan bi gülme alıyor beni bunları gördükçe.

beşiktaş'ı rahatlatmak için 2 maç ceza verilmiş fernandao'ya. *

asıl fernandao kazması oynamadığı için beşiktaş önümüzdeki maçlarda rahat değil *

ha birde hasan ali'nin yokluğu çok hissedildi * )))))
aykut'u ve aziz'i hak eden oluşum. beter olun.
Kayboluyorlar efendim durduramıyoruz.
basketbol izleme sezonu açılmış taraftardır.

yallah baskete.
içtenlikle söylüyorum ki durumlarına üzüldüğüm taraftarlardır. ancak bu duruma kendi kendilerine düşmüşlerdir. insanda biraz mütevazilik olur, bugünün yarını da var düşüncesi olur ne bileyim diğer takımların diline düşersek bizi perişan ederler düşüncesi olur. ulan bu takım süt kupasında bile eleniyor bayern gibi bir devin karşısına çıkan "türk" takımına destek verelim en azından üzerimize sıçramazlar hesabı olur. ulan bunların hiç biri bu takımın taraftarında olmaz mı? yok işte... bu sene top oynayamıyoruz demiyorlar da yok efendim atmosfer kötüydü, yok efendim hakemi de büktüler vay efendim ezdirile ezdirile.. eee ne oldu akhisarda hakem mi vardı? tribün mü vardı? yahu bir ağlamayın da oturup azıcık kendinize bakın. biliyorum aslında hepiniz özünüzde iyi insanlarsınız ama çevreniz çok kötü. ulan vardar isimli ne idüğü belirsiz bir takıma elenmişsin. bari bayernle oynayacak türk takımına laf etme. bre zındık o günlerin bu günleri de var işte..
ne ezik taraftarmışsınız yahu. işiniz gücünüz ajitasyon, işiniz gücünüz karalama ortada top yok siz habire hucümdasınız. zaten top olduğunda ortada onu da gol olarak yiyorsunuz.
tatlı, şirin ve ponçiklerdir.. bazı ezik kesim tarafından çok kıskanılırlar.
görsel
görsel

Bu ne lan? Hahahaha.
yarın ki maçtan sonra futbola tövbe edip basketbola yürolige dönecek taraftardır.

melih 50 milyon len mq.
görsel
son zamanlarda beni sinire karmış gruptur.

her maç öncesi teknik direktör eleştirmek için eleştirip duruyorlar. işleri güçleri köstek olmak.

valbuena nerede ? ekici nerede? eljif nerede diyen bile var.

sanki adamın elinde modric ve ronaldo varda oynatmıyor mu yarrak kafalılar az destek verin destek.

akhisar maçında valbuena ilk on bir çıktı ne oldu. galatasaray maçında ekici on bir çıktı da ne oldu.

Bir sikim bilmiyorsunuz gidin siz yönetin lan o zaman takımı.
Şu saniye yaşananlar büyük terbiyesizlik. Yapmayın lan ne gerek var?
Fenerbahçe traftarı yapmaz böyle şeyler.. yapmayın abi yapmayın ya..
Herkese hak ettiği gibi davranan asil taraftar..
Başkanı ve Teknik direktörü Gibi Sürekli Ağlayan bir kitledir.

Tabi ki içinde Adam gibi Futboldan anlayan insanlar var Ama Genel olarak Tarlacıdır ve bunun En büyük sebebi Azizdir.
Beşiktaş'ın tahrik etmek için kırk takla attığı takım. Yenemeyeceksiniz. Niahahaaa.
Katıksız küfür edilecek olan taraftar.
statta gördüğümüz orospu çocuklarını göstermiş maç. fenerbahçe taraftarı.. burda bunu destekleyen varsa o da katıksız oçtur.

ayı volkanı bile utandırdıysa, bu oçluk değil de nedir.
fenerbahçeliyim ama utandırdılar beni.