bugün

galatasaraylı sözde taraftar gibi değildir, iyi günde de kötü günde de takımının yanındadır.

ibneler de zaten en çok bunu çekemez, kötü günde köşeye çekilip iyi günde ortaya çıkan yalamalardan kat kat iyi taraftardır; varol fenerbahçe!
Kötü gün taraftarıymış sesli güldüm aq. 20 senedir kadıköyde yaşıyorum geçen sene gördük nasıl tipler olduklarını. Stadta 25 kişi izliyordu maçları formayla caddeye çıkamıyorlardı utançtan ama sorsan büyük taraftar evet.
takımına götünü dönen taraftarlar fenerbahçe taraftarını eleştiriyor amk işe bak sen ya ahahahaha.
Türkiye'nin en büyük, en elit, en ateşli taraftarıdır. Fazla söze gerek yok.
akciger kanseri oldum sessizce kosemde ölümü bekliyorum.
renkleri sarı-lacıvert olan kaybedenler kulübüne üye olan taraftarlardır.

Her şeye rağmen en büyükmüş,tabi tabi.5-6 sene sonra amatör ligte oynarken kim büyükmüş göreceğiz.*
eksoz gazı bağımlıları.

bazıları da çakmak gazı çekiyormuş.

nereye gidiyor bu gençlik amına koyum ya. *tinerden bi fırt alır*.
Nası bir kafadasınız lan siz?

Kendi sahanda ligin 13. Sırasındaki takımı yeniyorsun ama 70 dk “delikanlı cimbom nerdesin haney” diye tezahürat yapıyorsun.

Delikanlı cimbom kaldırdı bekliyor sizi sıkıntı yok. Hayır ligin ortasından en tepesi mi görünmüyor anlamadık ki nedir bu aymazlık.
Holigan kelimesinin şak diye oturduğu taraftar. Bunların her halleri kavga. Hiç medeni değiller. Halbuki efendileri olan Beşiktaş taraftarını biraz örnek alsalar, biraz adam olurlar belki.
bu sene bir maç kazandılar mı hemen "şampiyon olacağız len" moduna giren bir taraftardır.Tabi doğal karşılıyoruz,3 yıldır kupa görmüyorlar.Beşiktaş taraftarından beter oldular.

gençlerbirliğini yeniyor - şampiyon olacağız len - ertesi hafta başakşehir'e yeniliyor - yönetim istifa

beşiktaş'ı hakemle yeniyor - şampiyon olacağız len - ertesi hafta akhisar'a yeniliyor - yönetim istifa

malatyaspor'u yeniyor - şampiyon olacağız len - ertesi hafta galatasaray...

devamını siz getirin.
derbi de kendi takımının,galatasaray'ı doğru düzgün yenebileceğini sanan taraftardır.

Hadi takımı düzgün oynasa neyse de oyunları bile yok.

Averaj takımı vardar'dan 4 yedi,ligte kazandığı maçların çoğunda ya rakip taraf kırmızı yedi,ya kendi kalesine attı,ya da penaltı ile kazandılar.her maçta gol yediler.

Bunlardaki öz güven beşiktaş taraftarında yok.3 yıldır kupa kaldıramıyorlar,10 yıldır şampiyonlar ligine gidemediler,halen takımlarının bir şey yapacaklarını sanıyorlar.7 yılda bir kupa alan eski model beşiktaş'a döndüler.yazık.
valla vodofone park olsun tt arena olsun deplasman tribünü nasıl olur gösterdiler.Kendi stadında adamlara tribün dersi vermek yazıkk çok yazık.
En son şampiyonlar ligi gördüklerinde dolar kuru 1.30 civarlarındaydı. Şu an dolar 3.70 semalarında. Dertliler sanırsam.
büyüklükten bahsedip berabere kalınca sevinen bir topluluk. neyse ben çok yorum yapmak istemiyorum.
Türkiye'nin objektiviteden en uzak taraftar kitlesidir.
efendi ve aklıselim taraftarlarını ayrı tutarak belirtmek isterim ki, şuursuz ve abartılı fenerbahçe sevgisine sahip olanlarıyla anlaşmak imkansızdır.
bir de sözlükte bir anlayış geliştirmişler, 3 temmuz 2011' den beri bunlardan bir grup yazar, fenerbahçe' yi eleştiren entryleri seri eksileme görevine soyundular ve objektif bakış açısından ayrılıp kendilerini diğer taraftarlara kapatıp düşmanlaştılar. bir tanesini tanıyorum, daha önce iyi geçindiğimiz bu kişi 3 temmuz 2011' den sonra sohbet edilemeyen, öz eleştiri yapmayan, eleştiri kabul etmeyen itici birine dönüştü ne yazık ki. keşke böyle zıt yönde değişmeselerdi.
Boynu bükükler.
Takımına anlamsız bir güven duyan ve Galatasaray ile kıyaslayabilen taraftar. Takımları böyle kolay gol yedikçe eski güvenlerini kaybedecekler gibi.
Türkiye'nin gelmiş geçmiş en melankolik taraftarıdır.

2014'ten beri öyle bir umutsuzluk batağına saplanmıştır ki işi gücü sadece galatasaray ve beşiktaş'ın puan kaybetmesi ile dalga geçmek olmuştur.3 puan alıp dalga geçseler iyi de,onu da yapamıyorlar.Ne kupaları var ne de doğru düzgün forvetleri.Kazanmak,onlarda bir hayal haline gelmiş.Her maçta 2 paket sigara bitirdiklerini düşünüyorum.

Neyse artık geçen sene olduğu gibi züğürt tesellileri olan basketbol'a geçerler artık.*
zaten her fenerlinin aklının bir köşesinde aykut kocamana karşı bi şüphe vardı. o da sağolsun yanıltmadı bizleri. ne kadar ümitli olsak da, takıma olan güvenimiz pamuk ipliğine bağlıydı zaten aykut kocaman faktörü yüzünden. ne diyelim, alex'in ahını çekiyoruz yıllardır bu kansızlar ordusu yüzünden.
içlerinde geri zekalı olanları vardır.

takım sırf 4-5 maçı savunma ve kaleci hatasıyla puan kaybetti.

hala aykut kocaman da aykut kocaman.

o bahsettiğim 4-5 maçta adam gibi oynasaydı defans elemanları şimdi ilah olacaktı aykut kocaman.

ne mal adamlarsınız. alex inizi sikiyim 40 yaşında artık geçin bu işleri.
Bunlar eroini ekmekle yiyorlar zaar. Çok komikler Allah affetsin.
her fenerbahçe taraftarı bir değil, en azından ben sevinmek için sevmedim ayrıca rahmetli islam çupi'nin dediği gibi; fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk ne kupa büyüklüğüdür. fenerbahçe büyüklüğü bambaşka bir büyüklüktür.
(bkz: ağlama melis)
vardar ovası türküsünü çok severler.