bugün

(bkz: vakıf üni liden dayak yiyen devlet üni li)
(bkz: liseli detected) *
(bkz: ütopya)
düz liseli havada karada yer fen liseliyi. düz liseli diyoruz gençler adamlar yaratık adamlar canavar lütfen.
endüstri meslek lisesi talebesi bu durumu görürse ikisini kafa kafaya vurur..

serseri olur.
lise 1'de okuyordur da lise 4'ten biri dövmüştür...
ama fen lisesi öğrencisinin işi bile olmaz böyle bir olayla.... ama ders çalışmkatan çıldırmıştır, sonra ters zamanında denk gelmiştir o ayrı.
kişi zayıfsa karından, şişmansa kafadan vurmaya başlayacak kişidir fen lisesi öğrencisi. işini bilir. zayıf birinin karnına vurduğunuz zaman iki büklüm olur. sonra kafasına diz darbesi ile kısa sürede olayı bitirebilirsiniz. şişman kişinin de kafasına vurup olay yerinden biraz uzaklaşarak üzerinize gelmesini bekleyin. sonrasını siz biliyorsunuz.
[görsel ]
fen liseleri ikiye ayrılır: bolu fen lisesi ve diğerleri. malum bolu fen lisesi kendilerine bufalo derler. zamanı geldi mi inek oluruz, zamanı geldi mi öküz oluruz.

edit: lan liseli olduğum ortaya çıktı, iyi mi?
normal bir insandan dayak yemiş insandır.

fen lisesine niye böyle bakılır ki? al amk ben de fen liseliyim. ben adam dövemicek miyim? lan tartıştığım şeye bak. tabiki dövmeyeceğim çünkü insanım ben. evet evet ben insanım.

edit: eksilenmiş. arkadaş sorunlarını pata küte hallediyor galiba. neyse beynini kullanmadan sorunları halletmeye çalışmak kendi seçimidir...
Kafasına soru bankaları atılan düz liselidir.
tek rakibi meslek liseli olması gerekirken, tüüh kalıbına denecek liselidir.

nerde o eski düz liseler...
fen liselinin ışın kılıcı olması muhtemeldir. çpl den jedi savaşçıları olay yerine yetişememiştir henüz.
fen liseli inek olur.düz liseli serseri ya hani.serseri döverdi ineği hatırlasana sözlük ?*
sonrasında okul arkadaşları tarafından aynı seansa bir daha tabii tutulmasını istediğimdir.
derhal burayı terket denilecek kişi.