bugün

görsel

Bu fotoğraf ile kanıtlayabileceğimiz gerçektir.
Sen mancınık mısın ulan kancık?
Anlamayacak olsan da acikliyorum, dinle dinleme sana kalmış.
Artik şu savaş işlerini geçin abi. Hayatınızda kaç kere savaşa girdiniz beyler? Evet, fiziksel gücümüz bu konuda eksik ancak fiziki şeyleri karşılaştiracaksak bizim savaşımız da doğum yapmaktır. Kaç kadın kaybedilmiştir bu savaşta? Tahmin edersiniz. Peki sıklığı nedir? Neslimiz tükenmiyorsa sürekli birileri doğuyor demektir. Fiziki gücü geçtik. Zihinsel güce geldik. Erkek egemen toplum maalesef bize 19. Yüzyıla kadar yaşayacak alan oluşturulmamıştır. (bkz: kendine ait bir oda) kadın hareketi 19. yy başlıyor kardeşim ve o günden bugüne hiçbir şey değişmedi dersen sana cahil derim. Neler değişti peki? Kadın edebiyata, müziğe, siyasete, akademiye konu olmaktan çıktı, dahil oldu. Ben bugün okula gidebiliyorsam, yazabiliyorsam, evleneceğim adamı seçebiliyorsam, oy verebiliyorsam, fikirlerim varsa, yazabiliyorsam hem de saklamadan, özgürce, aileme ideolojimi savunabiliyorsam bunda feminizmin etkisi büyüktür kardeşim. Feminizm hala neden mı devam ediyor? Hala kurumsal ve sosyal her alanda eşitsizlik bariz devam ediyor da ondan.
feministler genellikle uzun ve gereksiz paragraflar yazarlar. mancınık paragraf değil tarih yazar.
Hadi gel nükleer bombayı mancınıkla etkisiz hale getir hala orta cağın övünüslerini yapan yazar.
nükleer bombayı feminizmle etkisiz hale getirmeye çalışmak elbette kat kat daha beyhude bir çabadır.
Patriyalkal düşünen tiplerin bakış açısını görmüş olduk. Dar düşünmeye devam edin.
Bu kadar savaş odakli olmanız da sizin savaştan başka hiçbir yerde işe yaramayacağınızi gösterir. Yalniz sizin diyorum, erkeklerin değil. Asla bir cinse atfetmiyorum. Ayrıca artik öyle gövde savaşı kalmadı. Yine ise yaramazsınız. Lütfen ait olduğunuz çağa dönün
patriyarkal düşünce tek ve doğru düşünce yapısıdır.
(bkz: bir eşya olarak kadın)
aynen, islami feminizm diye bir şey var 4 üncü karı olmak istiyoruz diye eylem yapıyorlar. bize yama duruyor sizin neyinize özgürlük zaten cennet ayağınızın altında.