bugün

şaşırılmaması gereken bir durum.
ulan bir de herkesten dindar geçinir bu şerefsizler. hiç utanma yok bunlarda.
(bkz: polis koleji sınavları)
(bkz: kpss 2010)
(bkz: ygs 2011)
(bkz: ateş olmayan yer)

bazı şeyler sürekli tekrarlıyorsa tesadüf olmaktan çıkar.
ha tamam, arkadaşlar ben yaptım mı deseydi yani???
ösmy(yada hangi kurumsa o) ile ne kadar yakın ilişki içinde olduğunu gösteren bir açıklamadır. kendileri yetkili bir merci olarak basına ilgili açıklamayı yapmışlardır.
bunun (#11337528) kadar önemsemediğim durum.
(bkz: size yok bize var şifrelerden)
fem ' in (*) inandırıcı olmayan söylemi. *
fem kim oluyor da bu konuda açıklama yapabiliyor demeden edilemeyecek durumdur.madem bu kadar eminsin şifre olmadığına yoksa soruları siz mi hazırladınız diye sormazlar mı adama?
(bkz: ya ne diyecağdı)
(bkz: şifre yok skandal yalan)
(bkz: imamın ordusu)
Bu tür varlıklara karşı yaratılmış bir söz öbeği;
(bkz: kıçımın kenarı)
Şifre olduğunu ya da olmadığını kanıtlamaz. Şu işin sonucu görmeden yorum yapmaya, onu bunu eleştirmeye de gerek yok hani.

Bana kalırsa şifre mifre yok kitapçıklarda. Çünkü olsaydı adamlar basına verdikleri kitapçığın normal olmasına özellikle dikkat ederlerdi. Basına verilen kitapçık düzgün, şifresiz olurdu; artık kime torpil neyin yapacaklarsa ona/onlara verdikleri kitapçık şifreli olurdu. Böylece kimse olayı çakmazdı, güzelce yuttururlardı millete bir art niyetleri varsa. Dediğim gibi yapmak da çok zor değil yani. Yapsalar, eminim -hayır emin değilim, ohne dich sterbe ich'im. zaaa. xd-, böyle yaparlardı.

Bunu düşünecek kadar kafaları da vardır herhalde...

Edit: Sanırım kafaları yok ve hem şifrelediler, hem de aynı kitapçığı basına verdiler... Ama hala fem'in bu işte bir parmağı olduğunu sanmıyorum. Öğrencilerine o kadar kaliteli eğitim veren bir dershane bunu yapmaz.
"Ateş olmayan yerden duman çıkmaz" sözünü çaktırmadan uygulayan yayıncıklardır.
la hee diyip geçilesi konudur. Yapılan deneme sınavlarındaki birebir soruları ile bunu apaçık ortaya koymuşlardır.
bir tm-1 öğrencisi olarak nedense bir türlü görmediğim şifre.oysa ilk bize dağıtılması lazım.ancak böyle bir şey olmadığı için göremedlm doğal olarak.saat gece 11'e kadar gelen her kim olursa olsun özel ders anlatan hocalar aptal mı diye soruyor insan bunu diyene.adım kadar eminim fem kaynaklı şifre olmadığına.ama başkaları şifre falan yapıp suçu fem'e atıyorsa bilemem tabii.
(bkz: bir tatmin aracı olarak şifre)
e şıracının şahidi de bozacıdır tabi ki. abdullah gül tatmin oldu mu acaba bu açıklamayla?
(bkz: şıracının şahidi bozacı)

fem'in ygs'yi koruyup haberi de zaman gazetesi'nin vermesi son derece düşündürücüdür.
neden böyle bir şeye ihtiyaç duymuş, neden o kadar öğrencisinin hakkını savunmak yerine ösym'yi savunmuş tepkisi verilecek demeçtir. yoksa yakınlarının yararına * * mı dokunmuşmuş?
zaman da tatmin olmuştur.
bu açıklamadan kimler tatmin olacak acaba sorusunu akıllara getiren açıklama.
şifre skandalı sonrası yapılmış en komik açıklamaydı.
gta şifresi gibi dağıtılmış.