bugün

Ya aslinda sorunsal degil de, ne bilim. Onu dusununce cok harika hissediyorum, mutlu oluyorum, okula gitme motivasyonum artiyor ama benden 17 yas buyuk, ayip oluyo gibi hissediyorum ve ayrica hic diyalogumuz olmadi, ismimi bile bilmiyor, yoklamayi ogrenciye aldiriyor onun sesinden ismimi duyma serefine de nail olamadim daha. tenefuslerde ogretmenler odasinin onunden geciyorum surekli onu goreyim diye birkac kez oturmus cay icerken gordum onu, cok guzel bi gulusu var. Simdilerde sohpenhaur niçe falan arastiriyom tenefuste gidim birkac soru sorim diye, zor is zor.
Onu dusundukce duygulaniyorum, gozlerime baktigini tebessum ettigini hayal ediyorum gozlerim doluyor, gercekten mutlu oluyorum dusundukce, keske muhabbet edebilsem kendisiyle. Okul cikisi arabasina binerken gordum onu aklimdan gecti acaba arabasinin onune atlasam hastaneye yatsam benle ilgilenir mi diye gercekten mantikli geldi, cunku o zaman bana sefkat dolu bakislarla bakabilirdi. Icimden bi ses de manyakmisin hemserim git yat zibar, elin kadinini niye bu kadar cok dusunuyosun, ayip oluyo amk diyo. Ne yapsam bilemiyorum.
o derten ben de müzdaripim...
30 yıldır unutamıyorum kendisini...
on ikinci nesiller için uyku vakti
ergenken olmasi normal seylerdir. sigarasini yakmaya calisirsin. hosuna gider ama sonucta onun icin hala cocuksundur. zaman gecer, buyur ve kadinlarin sigarasini yakarken bulursun kendini yine. artik bir seyler degismistir.
Oluyorum ulan askimdan.
Siktir git o zaman basligimi kirletme.
Canim hocam, keske senle muabbet edebilsek.
görsel
Neyse ki mesleği bırakalı on ay oldu.
Çok yapmak istiyorum ama çekiniyorum. Ühühü. Arkadas sinavla ilgili bir soru sormaya gitti tenefuste yanina ben de vardim arkadasla, bana ettigi tebessumu hala unutamiyorum(utanan maymun emojisi) hatirladikca mutlu oluyorum be sozluk. Swh.
arthur schopenhauer, "Aşkın Metafizigi ve Kadınlara Dair" adlı kitap hediye et ve olacakları izle.
Hep geçtik bu yollardan kardesim. O anin tadini çıkar ama okuldan çıkınca onu düşünme. Çünkü bu seni üzer.
Aynen aferimm felsefe hocanıza aşık olun, sınıftki façalı kekoya aşık olun, uçan kuşa zıplayan ayıya aşık olun ama sınıftaki çalışkan zeki oğlana sakın yüz vermeyin olur mu aferim size.