bugün

`http://galeri.uludagsozlu...-melo-de-carvalho-361675/` fazla söze gerek bırakmayan ayardır. *
güzel ayardır. fakat maçtan sonra yaklaşık 541872341 kişinin de aynı şeyleri yazmasından ibarettir.
fenerli arkadaşları mutlu etmiştir. kıyamam.
ulan gağasaraylıyım ama helal olsun valla.
10 umara ayar olmuş.

bizim melo gs fb maçından sonra ;

hahahahahaahaha
hahahahahahahah
hahahahahahahah
hahahahahahahah

diye twit atmış,

''yağmur'' adındaki şahısta 'v' leri unutmuşsun diye cvp vermiş. saygı duymak lazım. süper cidden.
on numara ayar olmuştur.
ergenik bir tweete ergenik bir tweetle güzel karşılık verilerek ayar çekilmiş.
melonun "futbolu bırakıyorum" tivitine neden olmuş ayardır. o derece.

kaynak: radyo alt yazısı.
yılın ayarıdır. anlayana.
öyle böyle ayar değildir. hani dün yedikleri 2 gol bunun yanında hiçtir. öyle bir ayardır ki artık fener gs karşılaşmaları hiç oynanmayacak fener 6-0 hükmen galip sayılacaktır.
mal fenerlileri sevindiren ayardır.

yazık lan bu bebelere derbi sonrası anca twitter den verilen ayara seviniyorlar.

kayarlar beybi.
melo futbolu bırakma kararı almış, insan içine çıkamayacak durumda olduğunu belirtmiştir.yağmur adlı şahsı çok derin ve çok düşünülmüş cevabından dolayı kutluyoruz,sığ kelimesinin ne anlama geldiğini bir kez daha belirttiği için teşekkürleri borç biliyoruz.
(bkz: bilinçli olmak)
1461 trabzon yenilgisinden sonra göksu'nun fenerbahçe ile ilhili twitter lafına sevinen galatasaray taraftarının nasıl kıvırdığını gösteren ayardır. *
züğürt tesellisi olan ayardır. atı alan üsküdar'ı aşmıştır.

melo zaten sevincini köpek taklidi yaparak kutlayan bir adamdır. ona köpek yakıştırması yapmak düpedüz züğürt tesellisidir.
ayar güzeldir allah için. çok ince görmüştür, ama ilk kim yaptıysa o görmüştür diğerleri bu güzel ayarın ekmeğini yemeye çalışan, popülerlik derdinde olan andavallardır(twitter için diyorum)

sözlükteki arkadaşlara gelince de; bu güzel ayarla galibiyetin etkisini kırmaya çalışıyorsunuz ya hani asrın ayarı filan diyerek, heh işte boşuna uğraşmayın. zaten -kendi adıma diyorum- ben maçın kutlamasını dün maçtan 1 2 saat sonra bitirdim. benim için fenerbahçe ile oynamak -elbette diğer 16 takıma kıyasla özel olsa da- kupa finallerinin, şampiyonlar liginin yanında bir hiçtir. öyle 3 gün 3 gece kutlamayız sizin gibi merak etmeyin. sizi yenmek, sizin bizi yenmenizin sizde uyandırdığı kadar büyük duygular uyandırmıyor bizde. daha büyüklerini yaşadık o heyecanların çünkü.
şimdi bunun acıtmadığını, melo'nun zaten köpek taklidi yapmaktan gocunmadığını ispatlamak için çırpınan galatasaraylıları görmek kadayıfın üstüne kaymak tadı verecektir.
bu ayara sevinen andavallı fenerlilerin olması da başka bi ayardır.