bugün

maziyi karıştırıyorum hatırlamaya çalışıyorum ama yok ,galatasarayda bu kadar koşan pres yapan tempolu oynayan bir orta saha oyuncusu görmemiştim.
bu maçlarda bu kadar hırslıysa fener maçında durumunu düşünemediğim futbolcu.
sanırım 10 dakika dolmadan kırmızı görebilir.

her takıma lazım ayrıca.
galatasaray ın böyle futbolcuya ihtiyacı vardır. iyi oldu güzel oldu.
yılın bidonu ödülünü molozluğundan değil, bekleneni yansıtamamasından almıştır ve bu hep böyledir. uğraşmak isteyen geçmiş bidonlara bakıversin, v.
yakında bonservisi de alınacak olan futbolcu. 12 milyon € isteniyormuş ama ünal başkan onu 9 filan yapar alır.
football manager' de whole pitch tabiri vardır. işte bu tabiri gerçeğe dökerek, bugün sahayı enlemesi boylamasına harika kullanmış, savunmuş orta sahadır.
fatih terim'in son dakikalarda oyundan alarak alkışlatması gereken yeni efsane adayımız. kendi de çıkmak istedi ama imparator futbolcu istedi diye iş yapmaz ki.
26 eylül 2011 galatasaray eskişehirspor maçında bizlere göstermiştir ki bu takımın yıllardır kapatamadığı libero açığını fazlasıyla kapatacak güce, yeteneğe ve cesarete sahip oyuncudur. bu performansının yarısını bile gösterse hiç bonservis bedeline bakılmadan alınıp galatasaray müzesine saklanması lazım. gelene gidene ibretlik olsun diye sergilemek lazım. siz düşünün ne kadar faydalı bu adam.
hastayısız dedeee..
gol atınca köpek gibi sevinen futbolcu..
fenerbahçe maçında emre belözoglu'nun karşısında oynamasını istediğim oyuncudur.
böyle adamlara yapılacak bütün güzellikler yapılmalı dediğimiz futbolculardan birisidir. taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan futbolcu. bir adam gol atar veya atamaz , iyi orta yapar veya yapamaz. bunlar gelip giçicidir. önemli olan kalptir , yürektir , arzudur , azimdir , sevgidir. bir futbolcuda bunlar varsa korkma. gerisi zaten gelir. dünyanın en iyi forvetleri arasında gösterilen bir futbolcu var galatasarayda. kim bu adam. tabikide baros. kalp olmadıktan sonra o ayak kalkmaz aga. işte felipe melo nun kıymetini anlamamız için güzel bir karşılaştırma.

hatta 10 tane Q7 ye bile değişilmez bu futbolcu. top bana gelirse oynarım demiyor. topu söke söke alıyor. neredeyse bi kaleye geçmediği kaldı maçta. dün eskişehir maçında harikalar yarattı. helal olsun. hep böyle devam etsin.
tribünlerden yapılan tezahuratlara kafasını sallayarak eşlik ettiğini görünce beni mutlu etmiş kendisi gibi 10 numaralı formayı giyen 10 numara futbolcumuz.

bidon falan diyenlere de iki çift lafım var...

bidon sensin; fıçı da sana girsin...
bir sonraki maçta gol attığı takdirde bir kaç oyuncumuzu ısırarak sakatlayacağını düşündüğüm futbolcu. bu akşam kazım baldırı zor kurtardı, bir daha ki sefere neler olur bilemiyorum...
bu sezon ne zaman kırmızı kart göreceğini merak ettiğim, gs nin en istekli ve hırslı oyuncularından.
http://www.ligtv.com.tr/V...oHaber/?r=1&hid=99097

bu nasıl bir hırstır arkadaş. seviyoruz.
sarı kırmızı doberman. Seviyoruz seni, gollerine devam.
seneye her ne olursa olsun bonservisi alınmalı.
Benim için ne yazıyorlar *
http://skormedya.com/gene...-benim-icin-ne-yaziyorlar
yıllardır transferden dolayı yüzü gülmeyen galatasarayın nihayet yüzünü güldürmüş transfer. abartmaya hiç gerek yoktur. altı üstü bir ön liberodur. ligimize değer katmıştır.
ilk fenerbahçe maçından sonra "keşke juventus'tan ayrılmasaydım ya da alex hemşerim ne şanslı adammışsın" diye düşünecek olan topçudur.
galatasaraya lazım olan isyankar ve hırslı futbolcu ihtiyacını hakkıyla doldurmuş olan futbolcudur.
oynadığı maçlarda defansif pozisyonun çok yüksek olduğu gözlerden kaçmayan futbolcudur. topa müdaheleri yerinde, pas dağıtımı muhteşemdir. ilerleyen haftaları iple çektirendir.
(bkz: pitbull)
bir fenerbahçeli olarak, en az performansı kadar hırsıyla da galatasay'a büyük katkı sağladığını düşündüğüm oyuncudur. rakibe vurur, hakemle didişir, çok kart görür ama kesinlikle itici güç olur.
öte yandan yıllık 3.300.000 euro garanti para, maç başına 30.000 euro ve kiralama bedeli olarak da yaklaşık 1.000.000 euro verildiği dikkate alınırsa (yaklaşık 5 milyon euro) türkiye liginin en maliyetli oyuncusudur.
(bkz: tekmeye kafa atasım çimi yiyesim geliyor/#13295871)
güncel Önemli Başlıklar