bugün

galatasaray taraftarının şimdiden çark etmeye başladıgını gösteren futbolcu. ne diyorlar! yok profesyonel davranmadı falan. lan olum bu adam stadınızda köpek gibi sevinirken, takım arkadaşını döverken, diger takım arkadaşıyla çifleşirken bir şey yok keser size döndügünde auvvvvvv ne auvvvvvvv amnkoyum.
kesinlikle takimin en onemli parcalarindandi. attigi goller genelde bizi one geciren gollerdi ve eger juventus'a ayak yapilmiyor ve alinmiyorsa bence cok sey kaybedecegiz.

kotu adam degil ama burak yerine melo ya para harcanabilirdi diye dusunuyorum. neyse fatih hoca iyisini bilir.
baştan söyleyeyim; fenerbahçeliyim.

bu adamın kalibresinde türkiye'ye defansif orta saha gelmedi. defansif orta saha da denemez bu adama, yüreğini koyuyor. gidiyor, gol atıyor. güçlü de. pitbull kadar saldırgan.bugün habertürk gazetesinde hamit yerini doldurur demişler. futboldan anlamıyorsunuz sanırım. hamit bu adam kadar güçlü değil. hamit altıntop hayatında sadece 70 maçta 90 dakika oyunda kalabilmiş. bu adam ise fiorentina ve galatasaray'da o maç sayısını geçmiştir. istatistiklerine bakmak lazım. brezilya milli takımı'nda da oynadığı maçlarda da 90 dakika saha da kalmış. dirençli adam. pitbull değil de bence kaplan kalibresinde!

son olarak... bi' atak yapsak da alsak dediğim futbolcu. selçuk şahin gibi adamlara kalmaktan bıktık arkadaş. aptal goller yedirmesinden sıkıldık. hayattan soğutuyor resmen!
geleydin be melo diye seslendiğim orta saha oyuncusu
fernandes'in sol taşağı etmeyecek futbolcu.
kaynak fotomaç diyerek götümle gülüyorum bu adamın fb ye transferine. kendi de götüyle güldüğünü az önce twitter dan söyledi.
kaynak fotomaç ise sakin olun fenere falan transfer olmayacak adam.
Fener'e transfer olursa en fazla topuk yaylasının kapısına falan bağlanmak için transfer olacak olan balon. Hırsız neyin girmesin diye o da. Transferdeki tek pürüz aşı karnesinin olmamasıymış.
fotomaç fenerbahçeye geliyor dediğine göre muhtemelen italya'ya gidecek futbolcu.
galatasaray' a maliyeti çok çok fazla olacak futbolcu. 29 yaşındaki futbolcuya astronomik rakamlar verip 32-33 yaşında verilen bonservisin yarısına bile satamayacaksak cidden bu transferin manasını çözemiyorum. tamam bu adamın bize katkısı çok fazla olacak, aldığı parayı hak edecek falan da elden çıkarılırken harcanan paranın karşılığını da almak lazım bence.
şaka maka 2 aydır yatıyor herif lan pazarlık ayağına

hayatının tatilini yaptı.kafasındaki şey süreci uzatabildiğim kadar uzatayım idiyse çoktan vazgeçilmeliydi bence de ama tam arapsaçına döndü transferi

hala olacak diyenler var ama bu saatten sonra zor gibi..
koyu bir fenerbahçeli ancak herşeyden önce objektif bir futbolsever olarak; değil galatasaray'da hiçbir türk takımında görmek istemediğim çirkef ve antipatik oyuncudur..

fenerbahçe kalkıp bu adamı transfer etme gibi bir rezilliğe imza atarsa, mevcut yönetim gidene kadar da tutmam fenerbahçe'yi..

bu kadar açık ve net..

emre belözoğlu konusunda etik kurallardan bahsedenler, melo'ya gelince neden ''üç maymunu'' oynuyorlar acaba ?
Sahalardan ırak.
transfer sürecinde galatasaray taraftarını yönetime karşı kullanmaya çalışarak iki yüzlülük yapan oyuncudur. hani olur ya böyle iki yakın erkek arkadaşın arasını bozmak için ortama girmiş bir kız, aha işte melo budur. ama galatasaray taraftarı yönetiminin yanında olmayı bilecektir, ya da bilmelidir. çünkü galatasaray taraftarı da çok iyi biliyor ki, yapılan bunca transferden sonra avrupa'da sağlam bir başarı elde edilemediğinde kulüp büyük bir ekonomik buhran dönemi yaşayacaktır. böyle bir durumda taraftar her zaman takımın yanında olmak durumundadır.

ayrıca fenerbahçeliyim.
kendisi hekkında fener e gelirse takımı tutmayı bırakırım diyenler , emre belözoğlu konusunda etik kurallardan hep bahsediliyordu melo da neden yok diyorlar ve emre ile melo nun farkları olmadığını bir nev - i itiraf ediyorlar , be güzel kardeşim o zaman emre fener e geldiğinde neden takımını tutmayı bırakmadın diye sormazlar mı ?
üçüncü okumanda anlarsın fazla zorlama kendini .
son yılların en overrated topçusu.
karamelo tadında bir adamdır. o şeker yansa iğrenç, yanmasa tatsız.. agresifliklerine mümkün olsa türk erkeği etiketi yapıştırılmaya pek müsait erkek ayak topçusu.
aklıma geldikçe "o melo buraya gelecek ünaaaaaaaaaal" diye haykırdığım adam. şampiyon kadroyu bozmayın dın dını dın dını dınıııııııı dınııııııııı dın!
bir taraftarın kendisine twitterdan istikamet florya mı? sorusuna evet cevabını vermiştir. hadi hayırlısı buğün sevindirin şu taraftarı be.
--spoiler--
Galatasaray'da transferi yılan hikayesine dönen Felipe Melo, taraftara müjdeyi twitter'dan verdi.
--spoiler--

http://alsancakstadi.net/...ransferinde-flas-gelisme/

haydi galatasaraylılar entry silmeye.
eğer cinbona transfer olursa imzayı attığı an 42 sayfa olan başlığı 38-36 sayfaya falan düşecektir. zira gelmeyince bok atan gelince kral yapan çakma taraftar çakma takım kombolu cinbonlular sever böyle döneklikleri.
twitter' dan gelicem diye mesaj vermiştir. ancak ünal aysal geçen günkü açıklamalarında artık floryanın kapısından giremeyecek demiştir. işin kötü tarafı ikiside galatasaray' a gelmesini istiyor ama ergen sevgili gibi bir ortada buluşamıyorlar. neyse ben gelsin isterim ama ünal aysal' ın o dedikleri ne olacak onu merak ediyorum.
galatasaray'la yola devam edeceğini açıklayan oyuncu. 3+2 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor.
galatasarayın taraftarına yavşayan paragöz adam işini iyi biliyor.
gelmesi gereken oyuncu. uğruna site hack lendi. sen gelmezsen, bu kadar istenilen bir oyuncuyu başkan almalı. hepsini geçtim, ben volkan a telefon açarım seni evinden aldırır. zor olur ama deneyebilir. gel lan pittbul.