şike ve teşvik sonrası "hırsızlık" ve "yağma" suçu mahkeme tarafından tescillenmiştir.

yönetiminden futbolcusundan taraftarına kadar pisliğe batmış kulüptür.
fenerbahçe denince her türlü pislik beklenir. çok normaldir.
bu olayı bir kulübe mal etmek olmaz. Zira ben bunu yapanların fenerbahçe taraftarı olduğunu düşünmemekteyim. Bunu yapan , şeref yoksunu holigandır. Keza aynı şekilde fenerbahçe taraftarının bulunduğu metrobüsü taşlayanlarda holigandır. Umuyorum ki tez vakitte bu holiganlardan kurtulup , şampiyonluğun tadını çıkararak kutlamayı öğreniriz.
Ben 3 büyükler şampiyon olduğunda bursa'da sevinen taraftarları dövmeye çalışan bir bursaspor taraftarı istemiyorum.
Ben şampiyon olduğunda gsstore yağmalayıp , yakan- yıkan taraftar istemiyorum.
Ben rakip takımı taşlayan taraftar istemiyorum.

Şimdilik aklıma bunlar geldi ama daha nice örnekleri var. Futbolun rakip takım taraftarı olan arkadaşlarla beraber maç izlemesi güzel , onlara ufaktan laf atması güzel. Bunlar değil.
çok alkışlanmayacak bir hadise olması yanında bağdat caddesine bu dükkanı açan zeki girişimci kardeşimiz,

sigortasını da yaptırmayı akıl ettiği için 2 haftasonra hiç birşey olmamış gibi dükkanını tekrar açar.
her şampiyonlukta gelenek haline gelmiş olaydır. cadde klasiğidir.
bazı orospu çocukları tarafından savunulan yağma. be pezevenk parası neyse verirmiş,sen o paranla sahte şampiyonluklar satın alırsın,anadolu takımlarını satın alırsın sikik ! amına koyduklarıma bak hele ya,parası neyse verilirmiş. çelişkiye bak,yürek yeyip kadıköy'e şube açmışmışız. be orospu çocuğu,senin mantığına göre parasını verdik açtık,piç !

edit:kimisi de 19.şampiyonluğunu kutlarken galatasaraylılar'ın bu başlık altında mastürbasyon yaptığını iddia etmiş. sanki galatasaray bir sezon evvelden o sayıya ulaşmamış gibi. sizin övündüğünüz skorlar,ulaştığınız rekorlar tarafımızca çoktan kırılmıştır. parasız,hilesiz,hurdasız,tarlasız. kesin de aziz başkanınıza don gömlek ayarlayın,malum yolcu.
Adam bıçaklayan, gencecik yastaki canlari alan takımın taraftarlarına bak hele..

Neymis efendim yagmacilikmis. Siktirin lan ordan malinizin parasi neyse verilir. Siz yürek yiyip Kadıköy'e şube acarsaniz sonu bu olur. Yavsak takımın Yavsak store'u.
o.çocukları demek istediğim ama olayla annelerinin bir alakası olmadığından demediğim durumdur.

şikeyle bizi dünyaya rezil eden, asker kaçağı başkanı olan bir kulübün; kendini şampiyon zannedip olamayınca stad yakan, en mutlu gününde mağaza yağmalayan taraftarı. tencere - kapak ilişkisi.

peşin edit. bunu tasvip etmeyen fener taraftarını bu genellemenin dışında tutuyorum.
http://www.sporx.com/futb...2125SXQ?utm_source=Google
(bkz: fenerbahçeli ağır kişilik bozukluğu)
onaylamadığım hareket. lakin batan gs storeleri kurtarma operasyonu da olabilir. zira satılmayan 3-5 tişört yanmış, gs bir algı operasyonu yaparak mağduru oynuyor da olabilir. ha doğruysa tasvip etmiyorum tabi, ama fenerli raftarlar yapmaz.
arap yagi bol bulunca iste boyle olur, lan tenekeler sampiyonluk sizin neyinize mahoniler sizi. nasil bi hasetlik var lan damarlarinizda kus beyinliler.
Eğer doğru haber ise bu hayvanlık bile değildir. Ne tür bir dangalaksınız anlayamadım gitti. E şampiyonsun onada eyvallah, gsstore bi tarafına mı battı be birader..
şimdi ben bunlara orospu çocuğu derim , ben suçlu olurum. ben en iyisi bunlara emre belözoğlu diyeyim. aynı kapı.

bunu da eksiliyor amk fenerlisi. senin ben olmayan beynini...
önce yakılan bağdat caddesindeki gsstore şimdi de bu. teröristlik budur. üstüne alınan alınsın ben tüm fenerbahçelilere demiyorum. ama yapan da ağır orospu çocugudur. itirazı olan da buyrun eksilesin.
yaptıkları ilk hayvanlık değildir,son hayvanlık da olmayacaktır. hayvanoğlu hayvanların yaptığı hayvanlık diye de bir tanım bırakıyorum buraya. maksat hayvanoğlu hayvanlardan sebep entry'de tanım yok diye silinmesin. ha hakaret gıyabında silinebilir hayvanoğlu hayvanlardan sebep,orası başka.

edit: netekim hayvanoğlu hayvanlar da eksileyebilmektedir bu entryi.
Koyu bir fenerbahçe taraftarı olarak kınadığım durum.birkaç kendini bilmezin yaptığı hareketi fenerbahçe taraftarına yıkmak ayıp olur.eğer yıkacak olursanız da katil olduğunuzu hatırlayın ve susun.bizde böyle bir genelleme yaparız.gönül ister ki sadece sahada rakip olalım,ama bu toplum bunu kaldıramaz zıtlıklardan beslendiği için.
Bağdat caddesi'ne inat olsun diye mağaza açanlara müstehaktır.
fenerin şampiyonluğuna gölge düşürmek isteyen tokicilerin yalan haberidir.
klasik fenerli çirkefliğidir.
az önce gerçekleşmiş kadıköydeki mağazanın yağmalanması olayıdır. şampiyon olmasına rağmen galatasaray o kadar koymuş ki bağdat caddesindeki gsstore mağazasını yağmalamışlardır çıkarılan ürünleri yakmışlardır nasıl bir hazımsızlıksa artık. tam fenerbahçeye yakışan harekettir. onun bunun çocukları. orda gsstore olması bile size koymamızdandır.

edit: ağlayan kuşlar @demarkesports adlı twitter hesabına bakabilirler