bugün

ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanini severim demiş ulu önder.
zaten bu şikecilerde bu 3 özellikte yok..
görsel
Atam izindeyiz...
Icki icmenin nesi ahlaksizlik oldugunu anlayamadigimiz durum. Hayrola seriatmi geldi ?
yav bazı gerizekalılar fenerbahçe'yi parti zannediyor herhalde. ideolojisi bile belli olmayan 1 tane dallamanın sarhoşken yaptığı saçma sapan olayı 25-30 milyon taraftarı olan, türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü ve türkiye'nin en büyük kulübünün taraftarlarına yıkmış, saçmalamış.

millet fenerbahçe düşmanlığından kafayı yemiş amk.

ne atatürkçü olmayan fenerbahçeli değildir bakış açısı doğrudur ne de atatürkçü olan herkes fenerbahçelidir bakış açısı doğrudur. kulüpler evrenseldir. ama ben bir atatürk milliyetçisi olarak her fenerbahçeli'ye saygı duyarım. fenerbahçeliler ekseriyetle atatürkçüdür. lakin bu demek değildir ki, atatürk'ü sevmeyen fenerbahçeli olamaz. aksini düşünen de salyangoz yobazdır.
ne kadar fenerbahçe'den nefret etsem de bir konyaspor taraftarı olarak şunu demeliyim ki; fenerbahçeliler atatürk ilke ve inkilaplarına sadıktır, bu yönüyle takdir ederim.
Ayıp ettin carbonara.
Bi kişi yapmış diye bütün fb taraftarını genelleyemezsin.
Sizin gsliler de kaçak saray a gitmişti.
O zaman ben de genelleme olarak şunu yaparım: bütün gsliler iktidar yalaması.
Oldu mu?

Bi kişi yüzünden genelleyemezsin.
Fb taraftarının büyük çoğunluğu atatürk'ü çok sever.

https://m.uludagsozluk.com/e/31959113/
Unuttuk mu ? Unutmadık. Bik bik ötün hadi ahlaksızlar.

Edit: babaya kufur edilmez ayıp.

görsel
üç beş kendini bilmezin yaptığı dangalaklığı tüm fenerbahçe taraftarlarına mal ederek içindeki kini ağlaya ağlaya kusmaya çalışan sulugözlüleri ortaya çıkarmıştır.

ayrıca bir apo değildirler.
bir fenerbahçeli olarak kınadığımdır.
koskoca bağdat caddesi, taksim meydanı, suadiye yetmedi de atamızın tepesine mi çıkmak gerekiyordu. yazıklar olsun.
nevizade'de fenerlileri delik deşik eden galatasaray taraftarının bundan sonra fener şampiyon olduğunda anıtın etrafında durması gerektiğini göstermiştir.
(bkz: bira yerine rakı olmalıydı)
"o birayı alıp adamın g.tüne sokarız" şeklinde açıklama yapacağım iğrençliktir. sanki şampiyonlar ligi şampiyonu oldunuz lan. türkiye'de onuda şerefsizlikle bir şampiyonluk aldınız adamı hasta etmeyin.
(bkz: bulun lan o şerefsizi bana)
3 kişi için bütün fenerbahçe taraftarına saldırmak yanlıştır. bunu anlamayacak kadar. neyse.
Kupa aldılar diye her bişeyi yaparlar şimdi.
rakı bardağı vereydi iyi olacakmış ama bira olmamıs hacı.
bir kendini bilmezin yaptığı hareketi bir takımın tüm taraftarlarına mal etmek kadar yanlış bir harekettir. her takımın taraftarları içinde bu tarz kendiniz bilmez kişiler vardır alkolün etkisiyle iyice kendilerinden geçerler ve nahoş tavırlar sergilerler ama bunu bir takımın tüm taraftarlarına ya da o takıma mal etmek pek akıl karı olmasa gerek.
heykelin başına sarık sarıp, cübbe giydirse, belki tepki duyulabilirdi ama, bira ile yapılan rezillik ne rezilliğidir anlayamadım doğrusu ? ha itiraz "niye rakı değil de bira" ise, onu bilemem.
bukalemun diye halen ağlayan fenerbahçelilerin rezilliklerinden biridir.
atatürk'e yapılan terbiyesizliğin yanı sıra arkadaki heykellerinde kafasına basmaları da rezilliktir.
(#11838673)
tüm bdp' liler değil bir tanesi atatürk' ün yüzüne apo resmi yapıştırdı. o halde diğer bdp' ler çok iyi insanlar. hepsi vatan sever.
bunu yapan kişiliğin dağdaki pkk'lıdan ne farkı var.
adam gibi sevinmeyi bile bilmeyen bazı kendini bilmezlerin yaptığı salakça ve terbiyesizce hareket.
insan hayvan olmayagörsün.
(bkz: putperestler rahatsız)