en az bdp lilerin yaptığı mallık kadar mal bi harekettir.
1 mayıs ta atatürk heykeline saldıran teröristlerin fenerbahçe taraftar versiyonudur.
ezik domatesler iş başında.
esefle kınıyoruz.
(bkz: atam izindeyiz deyip sek rakıyı fondiplemek)
(bkz: atam izindeyiz biz de fenerliyiz)
duyguları kontrol edememenin alkolle birleşmesi sonucu ortaya çıkan rezalet.
sonuna kadar rezalet hem de.
tamam ben de fenerbahçe taraftarıyım ama şöyle bir salaklık, rezillik ve veya duygu kontrolünü bu kadar elden bırakacak kadar bir ahmaklık yapmam, yapmadım, bundan sonra da olmaz.
kısaca salaklıkta tavan yapmak bu olsa gerek. git kutla istediğin gibi karışan yok eden yok ama ahmaklık/geri zekalılık olunca ifrit oluyorum arkadaş!
(bkz: putperestler rahatsız)
insan hayvan olmayagörsün.
adam gibi sevinmeyi bile bilmeyen bazı kendini bilmezlerin yaptığı salakça ve terbiyesizce hareket.
bunu yapan kişiliğin dağdaki pkk'lıdan ne farkı var.
tüm bdp' liler değil bir tanesi atatürk' ün yüzüne apo resmi yapıştırdı. o halde diğer bdp' ler çok iyi insanlar. hepsi vatan sever.
(#11838673)
atatürk'e yapılan terbiyesizliğin yanı sıra arkadaki heykellerinde kafasına basmaları da rezilliktir.
bukalemun diye halen ağlayan fenerbahçelilerin rezilliklerinden biridir.
heykelin başına sarık sarıp, cübbe giydirse, belki tepki duyulabilirdi ama, bira ile yapılan rezillik ne rezilliğidir anlayamadım doğrusu ? ha itiraz "niye rakı değil de bira" ise, onu bilemem.
bir kendini bilmezin yaptığı hareketi bir takımın tüm taraftarlarına mal etmek kadar yanlış bir harekettir. her takımın taraftarları içinde bu tarz kendiniz bilmez kişiler vardır alkolün etkisiyle iyice kendilerinden geçerler ve nahoş tavırlar sergilerler ama bunu bir takımın tüm taraftarlarına ya da o takıma mal etmek pek akıl karı olmasa gerek.
rakı bardağı vereydi iyi olacakmış ama bira olmamıs hacı.
Kupa aldılar diye her bişeyi yaparlar şimdi.
3 kişi için bütün fenerbahçe taraftarına saldırmak yanlıştır. bunu anlamayacak kadar. neyse.
"o birayı alıp adamın g.tüne sokarız" şeklinde açıklama yapacağım iğrençliktir. sanki şampiyonlar ligi şampiyonu oldunuz lan. türkiye'de onuda şerefsizlikle bir şampiyonluk aldınız adamı hasta etmeyin.
(bkz: bulun lan o şerefsizi bana)
(bkz: bira yerine rakı olmalıydı)
nevizade'de fenerlileri delik deşik eden galatasaray taraftarının bundan sonra fener şampiyon olduğunda anıtın etrafında durması gerektiğini göstermiştir.
bir fenerbahçeli olarak kınadığımdır.
koskoca bağdat caddesi, taksim meydanı, suadiye yetmedi de atamızın tepesine mi çıkmak gerekiyordu. yazıklar olsun.
üç beş kendini bilmezin yaptığı dangalaklığı tüm fenerbahçe taraftarlarına mal ederek içindeki kini ağlaya ağlaya kusmaya çalışan sulugözlüleri ortaya çıkarmıştır.

ayrıca bir apo değildirler.
Unuttuk mu ? Unutmadık. Bik bik ötün hadi ahlaksızlar.

Edit: babaya kufur edilmez ayıp.

görsel
Ayıp ettin carbonara.
Bi kişi yapmış diye bütün fb taraftarını genelleyemezsin.
Sizin gsliler de kaçak saray a gitmişti.
O zaman ben de genelleme olarak şunu yaparım: bütün gsliler iktidar yalaması.
Oldu mu?

Bi kişi yüzünden genelleyemezsin.
Fb taraftarının büyük çoğunluğu atatürk'ü çok sever.

https://m.uludagsozluk.com/e/31959113/
ne kadar fenerbahçe'den nefret etsem de bir konyaspor taraftarı olarak şunu demeliyim ki; fenerbahçeliler atatürk ilke ve inkilaplarına sadıktır, bu yönüyle takdir ederim.