bugün

Üniversiteye gideceğim her vakit yaptığım eylemdir.. 5 dk fazladan uyuyorum, yine de üniversiteye yetişiyorum.. Böyle bir yeteneğim var.. Ayrıca, Normal uykudan daha güzel gelen bir uykudur.
Fazladan 2 saat uyumakla da sonuçlanabiliyor. Bir keresinde alarmı kapatmışım...
Huzur ve mutluluk kaynağıdır.
Bu sabah fazladan beş dakika uyuyayım dedim üç saat uyumuşum bütün gün saçma sapan bitti .
Keyiflidir. Öyle keyifli ki 1 saat erken kalkıp saati 12 kere kurup beşer dakika uyumuşluğum var. Canım Öyle istedi çünkü.
10 saate bedel bence.
Özellikle sabah saatlerinde hava aydınlanmadan uyanmak gerekiyorsa, fazladan 5 dakika daha uyumak bütün gece uyumak gibi hissiyat verdiğinden benim için daha çok değerlidir.
zaten her yere geç kalma huyum var. bunun üzerine bir de uykusuzluk problemi eklendi. sabah ilk alarm çaldığında istifa mı etsem acaba diye düşünüp erteliyorum. ikinci alarm çaldığında bugün işe gitmeyeyim izin kullanayım deyip yine erteliyorum. üçüncü kez alarm çaldığında uykum biraz açılıyor lanet olsun kalkıp işe gideyim bari deyip en sonunda kalkıyorum. ama bu yarım saatlik sürede sanki gece uykumdan daha çok uyuyormuş gibi oluyorum. bir de alarmı erteleyip tekrar uyuyunca rüyama kaldığım yerden devam ediyorum. bu da beni mutlu ediyor. rüyanın devamını merak ediyorum sonra bütün gün.