bugün

aptalca, yanlı tespitlerinden ve körü körüne haksızlığı savunmasından'da ortaya çıkacak doğru tespit.

Kendisi, satın alacak değerde değildir halbuki , malum şike suçlusu aziz yıldırım'ı savunmanın bir onu mücadelesi olduğunu sanan aptal bir sperm'dir.

Ama yürüyedur fatihintakendisi, çünkü bu yolda yalnız değilsin.

Senin gibi aforizmalara inanıp, putlaştırıp onlara tapan bir çok fanın var.
bu başlığı fatih terim açtırmıştır ?..

cemaat oyunlarıda olabilir .

belkide gökmen özdenak buralardadır ? dimi faitihintakendisi ?

tanım : şike suçlusu aziz yıldırımcıları, toplum önüne çıkartıp yüzlerini kızartan başlık.
aziz yildirimin sikinde bile olmayacak kişidir.
değilse bile öyle bir his uyandırmaktadır...
''dinime küfreden bari müslüman olsa'' şeklindeki özlü sözü akıllara getirir.
poposunda meme çıkan yazar (bkz: basur) sanırım kıçında çıkan memelerin bedeni 90 vardır.

(bkz: ikizlere takke)

param olasada ben alsam hediye etsem fakirlik işte sütyenin üstünede nasıl oturulur bilinmez.
(bkz: gennaro ivan gattuso)
kesinlik kazanmış durumdur. maaşı hakkında bilgi verirse bir dolu boşta gezen gence de yeni bir iş kapısı açılır diye düşünmekteyiz...
buna paran veren aziz başganın aklını seveyim.

lan ben bu adama iş verdim kabul etmedi yoksa bundan dolayımı ? *
(bkz: körler sağarlar birbirini ağırlar)

trollün trole vermeye çalıştığı ayardır. ulan fatihintakendisi aziz yıldırım'ın adamı hadi bu jimmy kesin amerika'nın bir oyunu amk. *
şimdiye kadar kimseye bir ayar verememiş yazar. fener'in askerliğini yapacağım ve dikkat çekeceğim diye yumurtlamaktadır.
volkan'ın sebebsiz yere drogba'ya saldırışını drogba kışkırttı diye örtmeye çalışıp faul yaptığı rakibini kaldırmaya çalışan melo'ya emroş tarafından yapılan harekete ses çıkarmamaktadır.

kariyerlerini galatasaray'ı yenelim fener taraftarını uyuturuz olarak kuran bu adamlara sahip çıkan tuhaf fenerlilerden biridir.
burak yılmaz'a iftira atıp ardından iftiralarına aralıksız devam eden lakin yüzüne attığı iftiralar vurulunca pısan. fener taraftarının efes pilsen final serisi 6. maçında yaptığı rezilliği "yağ doping vardı" diye örtmeye çalışan bir garip fenerli.
fenerbahçe'nin medarı iftarı olan reis yazar, bir daha reise basurlu yazan olursa yatırır pompalarım.
(#19683162)

hükümete sallayarak oy almaya çalışan yazarımsı. ulan senin yediğin ekmek tayyip erdoğan sayesindedir. senin aldığın maaşı ödeyen hükümettir. size iyilik yaramaz, ecevit iktidarı lazım size, pis herifler.
galatasaraylıları rahatsız etmesi bir fenerbahçeli olarak beni şaşırmışt olan yazar. adam hükümete atıyor siz galatasaray diyorsunuz galatasaray ile ligili yazdıkları yüzde 99 doğru ama hükümet ile ligili yazdıklarının yüzde biri bile doğru değil.
bir yazar. tayyip erdoğan ve ak parti ile ligili alıp veremediği nedir merak ediyorum, ülkenin kalkınması birilerinin zoruna gidiyor bunun gibiler ak partiyi durduramazlar.
haber alamadığımızı bilmeyenlerin eleştirdiği yazar. kabine habire yasak veriyor hemşerim hatayda benim askerlik arkadaşım öldü acı benim acım, medya susuyor anca bişey yaptığı yok adamı delirtmeyin basını medyayı susturan adamdan hükümet olmaz.
aziz yıldırım askerlik yaptı da mı elemanlarına "asker" diyoruz. bunlardan olsa olsa evcil canlı olur.
boş konuşan yazar. küfür yemek hoşuna gidiyor olabilir. saygı duyalım.
çaylak olmuş ulu reis yazar. fenerbahçe sevdası ile yanan tutuşan adam fenerbahçe sözlükte yaptıkları buradaki mücadelesi burak yıldırım'ın ruhunu taşıdığı belli başkan sen bizi bırakma yeter.

bu adama küfür edenlerin anasını veli toplantısına çağırırım o kadar!
meireles'in tombalasına montaj demiş kişi. tabi montaj..
meireles'in sucuğuna montaj demesini yakıştıramadığım yazar. o sucuk gerçek reis, sabri'nin gözlerini fal taşı yaptı o sucuk.
çaylak olmuş, basurlu yazar.
orospulara basur tedavisi yapan reis yazar. basur tedavisi için kapısında yatanlar bellidir.
çaylak olmuş yazar*, apartmana baklava ikram ediyorum milletin ağzı tatlandı sayesinde, bu adamın çaylak olduğu haberi benim için günün en güzel haberi geçmişte yaptıklarını çıkıyor. alma ahı çıkar acı acı.*