bugün

Kişiler üzerinden yapılan genellemer hatasıdır . Kemalstleri dinsiz gibi gösterip haklı kıskırtmadìr.
Büyük çoğunluğu bilir ne var ki bunda.
otomatikmen bilir. Okumaz utanır.
Bilende olur bilmeyende bu konuyu belirli kişiler üzerinden yürütmek yanlıştır. Kemalistlere neden bu kadar dinsiz gözüyle bakılıyor onu da anlamış değilim. Ayrıca herkesin dini kendinedir.
Önemli olan ezbere okumak mı yoksa anlamını bilmek mi? Diye sorası gelir insanın. Yapmayın böyle ayrımcılıklar canlarım. Zira çok yapmacık oluyor
budistim makara kukara suresini ezberledim.
(bkz: kemalist vs atatürkçü) tespitini gerektiren insan evladı.

atatürkçüyüm ve yasini de biliyorum.

en baba dindarım diyeni cehennemin dibine sokup sokup çıkarırım adamın asabını bozmayın.
ayet-el kursi bileni hatta inanır mısınız 5 vakit namaz kılanı bile olan insan. kunut dualarını da biliyor yani.
kemalist bi hitlervari söylemdir, "onlar" muhabbetidir...akp li sIcmIgIdIr. onlar da onu goebbels ten ögrendiler.

hayali bi düsman olmazsa, o düsman yaratIlmalIdIr, bunu asIlmaktan kurtulan sonra da kitaplar yazan "reichsarchitekt" albert speer kitaplarInda telaffuz etmistir.

kemalist diye bi kavram yoktur, onlar yoktur, biz yoktur. aslen böyledir, ama bu acemi hitlerciler bunu gene acemice bi sekilde öyle yapmaya calIsIyolar, ki sosyolojik ayrIstIrma mümkün olsun diye...

aslInda o olay akgötkIlI-kemalist ayrImI seklinde diildir. hIrsIz- dogru adam ayrImI daha yerinde olacaktIr, ya da yalancI- dogru konusan adam ayrImI da daha dogrudur, yahut da gercek müslüman- allahla aldatan ya da dindar-din baronu ayrImlarI da hic fena durmamaktadIr.

kemalist lafInI kesinlikle kabul etmiyorum, cünkü o kelime "ötekilestirme operasyonunun" bi parcasI bi kelimedir. ötekilestirme, dogal sekilde yapIlIr, dogal ve gercek seyle ilintisi olan sey gercektir, olmayan yalandIr. o yüzden illa ötekilestirme yapIlacaksa, yukarda verdigim kriterler üzerinden yapIlIrsa, dogal bi ötekilestirme olur.

o zaman da akp´li pek bi zavallI bi görünüme bürünür.

bi de- kim demis akp müslümanlarI temsil ediyo diye...o gerizekalIca bi iddiadIr. akp bop planIdIr, ve bop müslüman halklarIn ipini ceken bi plandIr. esas akp´liler müslüman ve türk düsmanI insanlardIr. akp´nin islam diniyle ilgi ve alakasI yoktur.

ve bütün namaz dualarInI bilirim, ve akplilere hic yaklasmam, cünkü onlar halka yalan söyleyip 1150 odalI saray yaptIrdIlar. öyle adam müslüman olamaz !! hic müslümanIm demesin.
görsel
bilimle ilgilenen felsefe bilen fikir üretebilen müzakere ve eleştiri yapabilen islamcı sayısından kat be kat fazladır.
samanlıkta iğne arar gibi zor bulunan kemalisttir. evet..
Fatiha suresinin anlamını bilmeyen siyasal islamcılardan sayı olarak daha fazla olan Kemalisttir.

istediğiniz siyasal islamcıya sorun, okudukları hiçbir surenin anlamını bilmiyorlar.

Adam Allah'a bir şeyler söylüyor ama ne söylediğini bilmiyor. Maliki yevmiddin, iyyake nabüdü ve iyyake nestain... ee ne demek bu? Boşver knk yaa.
sikik bir eğitim sisteminden geldiği çok nettir.

din kültürü ve ahlak bilgisi dersi adı altında sözlü notunu dua okutarak vermek isteyen bir badem bıyıklı yüzünden ezberlemek zorunda kalmıştır.

malsınız. bunu anlayamıyorsanız yıkılın karşımdan.