bugün

ismini ve yaşını gizlememiş, hoş gelmiş yazar. *
Yaşı ve adı nick'de belirtilmiş, gerçektende bu yaş ve isimde olan, kökleri aydos dağı'nın eteklerinde ekili, çukurova'ya salınan ve orada doğan, sakarya'da üniversite tedrisatını başarıyla tamamlamış, istanbul'da uzun süre soluk almış ve ankara'nın mütemadiyen tam ortasında artık ikamet etmeyi uygun bulmuş, şu vakitten sonra nefes aldıkça ve umdukça burada yazmaya niyetlenmiş, öğrenmek için yazmayı tercih eden benim içimde hüküm süren ben.
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
başlığına yazmış olduğu samimi benliğine sarılarak hoş gelmiş diyorum. ayrıca kendisi benim gibi beşinci nesillerden.
bütün entry lerini okuduğum tek yazar... baştan tedbiri aldım sayıya baktım... hoşgelmiş nesildaş arkadaş...
hoşgelen yazardır.
beşinci nesil çaylak.
bende bi uğursuzluk olduğunu biliyordum. başlığını ben açtım ya. *
iki kez çaylak iki kez yazar olandır.
(bkz: #4418670)
sözkonusu entryi okuduğumda vatan-millet-sakarya şeytan üçgeninin tesiri altında kalmış bir bünyenin terminolojisindeki delikanlılık anlayışının ne anlama geldiğini iyice görmüş olmama sebebiyet vermiş siyah-beyaz delikanlı yazıcı. delikanlılık satır ve bıçaklara kalmış. bilek gücü,tek tabanca olmak gibi erdemler birer erdemsizlik olarak algılanılmaya başlanmış. delikanlı olmak zor iştir genç diyerek bitirelim sözü.ve merak edenlere ayrıntılara ulaşabilecekleri bir adres verelim.
(bkz: #4420204)