bugün

ergen atarlanmasınA sebebiyet vermektedir.
eric gerets'in alnı yarıldığında neler olduğunu unutanların yaptığı saçmalık. bilmiyor ki garibim.

edit: utanmadan bunu destekleyenler varsa eksileyebilir.
ama kadıköy'de hiç olay çıkmıyor bıt bıt bıt diye öten fenerbahçelilerin ne diyeceğini merak ettiğim olaydır. Adamlar haklı beyler, o göt korkusu ile ben kendilerini sahaya atarlar, yetmez üstüne bir de stadı yakarlar diye düşündüydüm.
ne statlar gördüm içinde insan yok, ne insanlar gördüm maç izleyecek stadı yok.
galatasaray olarak arena'da yabancı madde atmamız, hiçbir küfürlü tezahürat yapmayarak futbolumuzla galibiyetimizle cevap vermemiz gerektiğini düşündüğüm olay.
yeni rakı faciası yakındır. şişesi birilerinin götüne kaçacak.
artık alışılmış olan şeref yoksunluğudur. erik gerets ve eser özaltındere'nın aynı çöplükte kaşı yarılmış, mondragon'un yanında ses bombası patlamıştı...

herkes görsün kimin ne mal olduğunu, mal meydanda!
akla tt arena da sahaya inen boş rakı şişesini getirmiştir.

edit: o adamlar aylardır hala içiyor sanırım.
takımında umut yoksa maçı çirkefleştirmek için yapılabilecek en aciz olaya başvuran ezikbahçe taraftarına yakışan harekettir.
şaşırtmamış olaydır.
http://www.youtube.com/watch?v=bmB3h_rLNjc
bunun gibidir.
Tribünde rakı sofrası kurup 70'lik Rakı şişesini volkana fırlatan densizlerin yakındığı intikamını alacagız dediği tasvip etmediğimiz hareket.
liselilerin coşmasına sebebiyet vermiştir.

--spoiler--
1000 gassaylı 100000 fenerliyi yok eder, he, aşkın da tarifi yoktur.*
--spoiler--
intikam diye algıladıkları şiddetin görselleştirilmiş halidir. holiganlıktan başka birşey değildir.