bugün

eğer fatihse elzemdir, normaldir. ben diyorum ii. mehmed fatih değildir diye ama ha illa da fatihse kendisi o zaman oğlancı olduğu kesindir.

bakınız büyük iskender'e tarihin gördüğü en büyük oğlancılardan kendisi, e ii.mehmed'de fatihse oğlancıdır. gayette doğaldır, saygı duyuyoruz yaaa.

not: hilmi yavuz'un da bir yazısında bu konuya değinmiş olduğunu belirtmek isterim, tamamen işkembeden sallanan bir iddia değildir yani.
(bkz: 21 yüzyılda eşcinselleri ötekileştirmek)
bu ülkede köpeklerin de havlamaya hakkı olması durumudur.
öyle biri değildi muhakkak; ama seni görseydi nefsi kabardığı için değil haddini bildirmek için bir şey düşünürdü.
rum piçlerini halen daha sinirden deli etmesinden bellidir ki, fatih'tir.
konunun tartışması bir yana da bu kadar kesin bir ifadenin kanıtı olarak hilmi yavuz un bir yazısının gösterilmesi kesinlikle tarih fakültelerinde tez yapılıp incelenmeli. hilmi yavuz kim lan? ben bugün herhangi bir tarihi kişilik hakkında yazı yazabilirim, beş asır önceki olayın kanıtı mı olacak bu? neyse, en azından gelişme var, *dan bir pandik daha geçerli bir gerekçe sunulmuş.

tanım: bir iddia.
konunun tartışması bir yana da bu kadar kesin bir ifadenin kanıtı olarak hilmi yavuz un bir yazısının gösterilmesi kesinlikle tarih fakültelerinde tez yapılıp incelenmeli. hilmi yavuz kim lan? ben bugün herhangi bir tarihi kişilik hakkında yazı yazabilirim, beş asır önceki olayın kanıtı mı olacak bu? neyse, en azından gelişme var, *dan bir pandik daha geçerli bir gerekçe sunulmuş.

tanım: bir iddia.
bir pasifin gördüğü, görebileceği en korkunç rüyadır. Bunu ifade etmek, herhangi bir şekilde dile getirmek ise ukalalığın, kendini bilmezliğin, "ifade hürriyeti var bu ülkede" deyip başkalarının büyük saygı ve hürmet duyduğu şahıslara küfretme rezilliğinin son örneğidir.
dede ye bak bıraka bıraka bunu miras bırakmış torunlarına, evladım ozamanlar fatih bizi deviriyomuş, bu ne lan babanda gurur duyarak bunumu anlattı sana.
dedesi fatih'in kutlu askerlerinin kılıcını tatmış rum dölünün zırvasıdır.
doğru olandır ve olması gerekendir. düşünsene adam padişah ,içi güzellerle dolu haremi var ,isteyipte beraber olamayacağı bir kız yok, genç yaşta çılgın atmaya başlıyor. e bununda bir sıkılma süreci var doğal olarak, sonra bünye başka tatlar, başka zevkler istiyor. yadırgamamak lazım.
bugün Türkiye de müslüman-türk gibi gözüken rumların hiçte azımsanamayacak kadar nüfusu olduğunu düşünürsek, bu tür iddiaları, kuyruk acısı pek ağır olan bu zavallılardan zaman zaman duymak garip kaçmayacaktır.
fatihe oğlancı diyen ,atasına ... diyen gençliğin içler acısı durumunun göstergesidir.
demokratik bir ülkede yaşıyoruz herkes her şeyi rahat rahat söyleyebiliyor ve daha ileri demokrasi istiyoruz ve daha ileri demokrasiye doğru gidiyoruz.... bu kadar rahat söylemlerden sonra ileri demokrasiyi isteyememe sebebimdir...
kullandığı hapı merak ettiğim kişi tarafından açılan başlık. iskender fatih'ti ayrıca eşcinsel'di. 2. Mehmed'de fatih'ti o zaman o eşcinsel. tamam aristo büyük filozof'ta bu kadar da düz mantık olmaz. Ayrıca iskender fatih falan değildi. maceracı bir deliydi. o öldükten sonra geriye makedon krallığı için ne kaldı? koca bir hiç. ondan sonrada anadolu ve hindistan, iran hakimiyeti sürdü mü makedon krallığı için? hayır.. Eee bu nasıl fatih?
iddia yersiz değildir. lakin burada kast edilen bizim anladığımız şekilde oğlancılık değil erkek suretine bir hayranlık (doğadaki gücün de erkek cinsinden yana olması her hayvanın erkeğinin güzel olması)bir bakıma erkek sureti üzerinden yaradana selam yollamadır.o dönemde kadın sadece üreme aracıdır ve ne batı ne doğu toplumunda birey addedilmemektedir. her dönemi kendi koşulları ile değerlendirmek gereklidir. misal 1950-60 larda toplumumuzda erkekte uzun saç erkek için düşünülemez bile iken aynı toplum yetmişlerde uzun saçı ve saçlı erkekleri kabullenmiş (misal barış manço) hatta gençlerde eğilim o yöne kaymıştır.
eğer padişah sen isen gel becer, yok eğer ben isem emrediyorum gel becer düsturunu şiar edinmiş olmasından mütevellit şaşırılmayacak durumdur. osmanlı saraylarının sodom ve gomore'yi aratmayacak cinstem ahlaksızlıklara sahne olduğunu sağır sultan bile duymuştur.
hz. peygamber'in övgüsüne mazhar olmuş bir allah dostuna yapılabilecek en aşağılık iftira.
fatihzedenin iddiasıysa ciddiye alınabilecek bir durumdur.
birçok osmanlı padişahı gibi kendisinin de hareminde oğlanlar bulundurduğu göz önüne alınınca bağzılarının kabul etmesi gereken olay. üzülmeyin lan..
mümkün değildir.

keza kendisi hiç var olmamış bir ergendir. nasıl oğlancı olsun.
osmanlıcıları gerim gerim geren gerçek.
bir bakıma fatih sultan mehmet'in gay olmasıdır.
gayet normal bir durumdur. müslüman arkadaşlar niye bu kadar sinirleniyor anlamadım. herkesin cinsel tercihi kendini ilgilendirir. hatta gurur duymamız lazım. gay bir padişahımız olduğu için. hoşgörü konusunda dünyaya hava atabileceğimiz bir olay olabilir bu, sahiplenmesini bilirsek tabi.
ecdadının yolundan gitmek isteyen osmanlıcıların göz önünde bulundurması gereken gerçek. ecdadın yolunda gitmeye buradan başlayabilirsiniz gençler. *