bugün

domuz eti niye haram kardeşim. peygamber koyun satıyomuş, domuz tüccarlarıyla rekabet olmasın diye müslümanlara yasaklamış
parazit falan da hikaye, veteriner kontrölünde hijyenik çiftliklerde yetişiyor artık yiyebilrisiniz.

şarabı doktorlar tavsiye ediyor.

kontrollü içilen bir duble vski kalbe iyi gelir iç sen.

benim kalbim temiz. ibaetimi içimden yapıyorum.

gusul abdesti eskidenmiş. ben hergün duş alıyorum zaten.

bizimki zina değil. birbirini seven iki insanın tensel alışverişi.

bira böbreklere iyi geliyormuş. hem içkiyi etrafına zarar vermeden içersen günah değilki.

en büyük ibadet çalılşmaktır. ben 27 senedir hergün sahneye çıkıp şarkı söylüyorum.

namaz arap sporu. arap kültüründe var o. ben türküm.
islami öğreti sistemine göre, Allah'ın emir ve yasaklarına uymayan kimseye fasık denir.
genel olarak "günahkar müslüman" demektir. kuran ı kerim'de zalim; hak yoldan çıkan; iftiracı; adil olmayan anlamlarında kullanılmıştır.

Fasıkın kelime anlamı "çıkmak"tır. Günah işlemenin çirkin bir şey olduğunu kabul ederek günah işlemek de fasık olmanın bir delilidir. Günah işlemenin çirkin bir şey olduğunu inkar ederek günah işlemek ise küfürdür.

her şeyden öte islam dininin peygamberi Hz muhammed, "bir müslümanın diğerini fasıklıkla itham etmemesi gerektiğini" bildirmiştir. (Tecrid-i Sarih Tercümesi XII, 137, Hadis No:1988)