bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    olymposun kargaşasından, kalabalığından sıkılmışlar için; kelebekler vadisinden çıkılan bir patika yolla, biraz da zor şartlarda ulaşılan; sadece huzur arayanlara ideal bir köydür.
    3 ... cece
  2. 2.
    kelebekler vadisini üstten goren köy.
    en kıyak mekanının george'un kaptığı cennet mekan.
    1 ... quexjem
  3. 3.
    (bkz: kabak koyu)
    ... enthusiasm
  4. 4.
    fethiye'de ölü deniz yakınında küçük, harika bir köy.
    2 ... birdy
  5. 5.
    fethiye'de işemeli sıçmalı ayin merkezi. mükemmel bir doğası olan bölge tuhaf insanlarca işgal edilmiş durumda. bölge zaten sikini sallasan koya çarpıyor ve her biri el değmemiş koylar, pek çoğu 8 tane maldiv eder. bunlardan deniz olarak en dandik olanı, ama doğa olarak güzel bir yer olan kabak koyunda tuhaf işler dönüyor hafız.

bak bölgedeki butik otellerden aklıma gelenlerin isimlerini vereyim siz de anlayacaksınız ne tür bir yer olduğunu.

shiva camp, chakra beach, nirvana camping, faralya davinci, full moon camping...

hep böyle. sanki bana turizm bölgesi değil de hinduizm tapınağı amk.

gelen gideni de tuhaf insanlar, büyük bölümü kendisini aşmış zanneden embesillerden oluşur ama az da olsa ünlü simalar, ağırlıklı olarakta yazarlar falan görebilirsiniz. en ufak gürültü yaptığınız zaman uyarırlar falan pis bir kasvetli durumu vardır yani.

bende severim böyle ara ara insanlardan uzaklaşıp dağ bayır dolaşmayı, o sırada keşfetmiştim bende bu koyun olayını. gidecek olanlar hazırlıklı olsun kasvetlidir, tarzım değil diyorsanız bulaşmayın. yok ben sığırlardan etkilenmem diyorsanız güzel bir kafa dinleme yeridir.
    3 ... 1gotlukyeracin
  6. 6.
    faralya
    faralya
    faralya
    Gerçekten muazzam manzaraya sahip bir yer. Gece faralya'da kamp yaparak daha da muazzamlaştırılabilir. Sessiz, sakin, huzurlu bir yer kesinlikle. George house'ta kamp yapabilirsiniz. Fiyatı uygundur gayet. Bir kişi akşam yemeği ve sabah kahvaltısı 45 liraya kalabilirsiniz. Yok ben kamp yapmak için para vermem derseniz de, hemen ilerisinde bolca düzlük alan var; orada da kamp yapabilirsiniz. Gece ateşinizi de yakarsınız, kimse de bir şey demez.

Edit: bonusu da sabah aşık olunacak bir manzaraya uyanmaktır. Kelebekler vadisi'nin eşsiz görüntüsüyle uyanmak.
    7 ... mr zeze

alakalı başlıklar