bugün

taksitle ayfon alıp candy crush oynamaları.
süper market arabalarına çocuklarını bindirip nara atmalarına sessiz kalmak.
bim'den bonibon aldım...çok mutlu oldum çoook...
iskender yemektir. çok fakir olduğumuz bir dönem babam iskender yedirmişti ve hayatımda gerçekten unutamadığım lezzetti. şuanda orta gelirliyiz oğluma her hafta güzel bir iskender yediriyorum.
Lpg'li arabaya benzin almak.
Benim için sahibinden’den ya da dünya üzerindeki farklı internet sitelerinden lüks araç bakmak. Gün geçmiyor ki, bir mustang’im, BENTLEY’im, camaro’m, ne bileyim aston martin’im Olmasın. Bir de fiyatı düşünce haber ver tıklı hepsi, bazen favori ilanınızın fiyatı düştü diye uyarı geliyor, heyecanla açıp bakıyorum. Şöyle 200-300 daha düşse kesin alıcam.
bime gidip bütün bademli çikolata almak.
Salataya peynir karıştırırdım eskiden.
Şimdi salatanın kendisi şımarıklık oldu iyi mi?
Gönlüm fakir be aga.
metrobüsle köprüden geçerken boğaz manzarasının keyfini çıkarmak.
salçalı ekmeğe pul biber atmak.
ekmek arası bim peripellası ve ezine peyniri.
daha fazla umutlanmak.
Kahvaltida havyar yemek.
Eldiveni kullandıktan sonra tersini çevirim kullanmak daha sonra eldivenin parmaklarını halka olacak şekilde minik minik kesip maydanoz lastikleri yaratmak kızlarımız saç tokası niyetinede kullanabilir.. fuckiriz ama salak değiliz
döner yanına ayran almak.
Huawei telefon almak.
Bira içmek. Rakı içmek.
sarı tekila aldım desem kesin küfür ederler.
Ekmek arası domates peynir.

Yanında su.
(bkz: zengin parasıyla fakir karısıyla oynar)
Tvde ilk kez yayınlanan filmleri izlemek.
tam olarak budur.

https://www.youtube.com/watch?v=UQmRR3jN80s
Arada Magnum almaktır.
Espresso içmek
Fasulye ayıklamak.(dikkat et bak ayıklamak için alabilmek gerekiyor)
Çeşitli internet sitelerinden jumbo çatal bıçak takımu bakıp, biriktirsem alırım lan aslında diye düşünüp sevinmek.(10 seneedir birikmedi hiç)
Aynı şekilde yemek ve kahvaltı tabaklarına bakmak
Beyaz duvarlar ve beyaz mobilyalarla dolu bir evim olduğunu düşünmek (hayur hastane gibi olmaz, baharda yeşil, yaxın mavi, sonbaharda haki tonları ve kışın da scotch desenlerle ufak dokunuşlarla hareket getireceğim)
Her sene belgrad'a bir haftalığına gittiğimi ve pocket coffe alıp döndüğümü hayal etmek

Şöyle bir baktım da, ilk ikisi dışında diğerlei hep hayal amk. Hoş, yakında fasulye ayıklamak da hayal şımarıklık olacak gibi.