bugün

ayakkabı almak.
Yarın babam bizi yemeğe götürecek sanırım bu.

Belki 3 5 senede bir yapılan faaliyet belki de hiç.
Minibüse binerken yakın durakta ineceğim deyip son durağa kadar giden ve yakın durak parası veren çakalları biliyoruz ama haber vermiyorum fakirlik ayıp değil de işi ranta dönüştürmek apayrı.
sabah işyerine giderken alınan poğaçanın yanına alınan üçgen peynir.
çocuk yapmak. çok çocuk yapmak. daha çok çocuk yapmak. fakirin pompasına akıl ermezmiş.
Çekirdekleri biriktirip bir anda hepsini yemek.
Bu dünyayı da biz yaşıyoruz vallahi.
görsel
Fakir değilim, başlığa bakmaya geldim ilginç bişeyler var mı diye.
Konak köprüsünden geçerken beyaz yakalı kadınlara göt dönmek.
Az mercimek çorba içip, ağızda kürdanla gün boyunca gezmemiz, gören et yedik sansın hani.
erik ucuzlayınca 100 gr. almak.
ikinci yarımı söylemek.

Tavuk dönerde.
Ogrencilik yillarinda yatagi isitmak icin 2,5 litre pet siseye sicak su koyup oyle isitiyordum.
Sonra bi gun su yatagina sahip olmami saglamisti.
Yarak kürek entryler girilen başlık. Kokuşmuş zihniyetin sözümona özgür düşünceleri.
Espresso içmek
Fasulye ayıklamak.(dikkat et bak ayıklamak için alabilmek gerekiyor)
Çeşitli internet sitelerinden jumbo çatal bıçak takımu bakıp, biriktirsem alırım lan aslında diye düşünüp sevinmek.(10 seneedir birikmedi hiç)
Aynı şekilde yemek ve kahvaltı tabaklarına bakmak
Beyaz duvarlar ve beyaz mobilyalarla dolu bir evim olduğunu düşünmek (hayur hastane gibi olmaz, baharda yeşil, yaxın mavi, sonbaharda haki tonları ve kışın da scotch desenlerle ufak dokunuşlarla hareket getireceğim)
Her sene belgrad'a bir haftalığına gittiğimi ve pocket coffe alıp döndüğümü hayal etmek

Şöyle bir baktım da, ilk ikisi dışında diğerlei hep hayal amk. Hoş, yakında fasulye ayıklamak da hayal şımarıklık olacak gibi.
Arada Magnum almaktır.
tam olarak budur.

https://www.youtube.com/watch?v=UQmRR3jN80s
Tvde ilk kez yayınlanan filmleri izlemek.
(bkz: zengin parasıyla fakir karısıyla oynar)
Ekmek arası domates peynir.

Yanında su.
sarı tekila aldım desem kesin küfür ederler.
Bira içmek. Rakı içmek.
Huawei telefon almak.
döner yanına ayran almak.
Eldiveni kullandıktan sonra tersini çevirim kullanmak daha sonra eldivenin parmaklarını halka olacak şekilde minik minik kesip maydanoz lastikleri yaratmak kızlarımız saç tokası niyetinede kullanabilir.. fuckiriz ama salak değiliz
Kahvaltida havyar yemek.