bugün

(bkz: teki yazarlar)
kimseden para istememek için tabanvayla seyahat eden ve evden hep tok çıkan yazardır..
ben. akıl fukarasayım.
fakirlik öğrencinin borcudur. naparsın...
(bkz: ben) tanımadın mı ulan forzapasha.
hangi açıdan fakir olduğu önemlidir. malum kimi maddi, kimi de karakter olarak biraz fakir olabilir.
ay başı iple çekmek kadar kötü bir şey yoktur. ay başı gelse de biraz rahata kavuşsam.
--spoiler--
fakirim ama Z harfinin nasıl yazıldığını biliyorum. *
--spoiler--

kuyruk acısını çaktırmamaya çalışan yazar.
kiminin yazısı kiminin parası .
ayfon 4 kullanıp otobüse binen yazarlardır.
yürekleri zengindir.*
sabahtan akşama kadar sözlükte takılan işsiz yazarlardır. yaz beni yaz.
hesap makinesinden bağlanıyorum. *
(bkz: giren girmiş sen yazsan nolur)
beni'de yaz internete bile kaçak bağlanıyorum mına koim. yan tarafımda bir ilköğretim okulu var kablosuz ağ şifresi okulun adı. ne kadar mal müdürler var.
Gerçektende fakir ama gururlu yazarlardır.. (bkz: bedenime sahip olabilirsin ama yazarlığıma asla)
görsel
(bkz: la maison bleue)
utanamdan yazarlık yapmaktadır bu insanlar. iqsu 3 haneli olmayıp parasında da en az 5 sıfırı olmayan yazarlar alınmamalı, kriter oluşturmalılar.

edit: amma da fakir varmış pii leş gibi koktu burası.
fakir ev robotları kadar bile değerimiz yok lan.
(bkz: iç geçirmek)
(bkz: yalnız değilsiniz)
(bkz: ben de sizlerden biriyim)
ayaklarını kedinin karnında ısıtan sözlük yaralarıdır. kediyi ayaklarının üstüne koyar kitabını okur. 90 kuruşluk çin makarnalarını ekmek ile katık eder de yer. botu incecik onduğundan üst üste çorap giyer. botu karda buzda kayar ondan altına vida takar. her zorlukla kendince mücadele eder.

Fakirlik cahilliği ve sefaleti getirmez. onlar tercih meselesidir. direnmek olumlu düşünmek yaratıcı fikirler üretmek asıl esas mevzu.

BBM Watsap filan kullanmaz. onun meşgalesi kitaplardır. teknik konulardır. tarihtir.

Tamir işlerinden anlar, elinden her iş gelir. gelmek zorundadır çünkü. Kullandığı her eşyasına gözü gibi bakar temiz tutar.
(bkz: gayim ama para bende)
listede başları zorlayacağım gruptur. allah mutluluk, huzur, sağlık versin dileyim ve geçelim.
Haram yiyerek zengin olacaksam fakirlikten kokmayı yeğlerim.Hiç yoktan zenginlerin atmosferine biraz onur,şeref ve namus kokusu salarım.

-Efecan600