bugün

bencil insanlardır. aile bağını kuvvetlendirmek ya da anne babası torun sevsin diye karın tokluğuna yaşadıkları halde çocuk yaparlar. küçükken hiçbir şeyin farkında olmayan çocuk okula gittiği andan itibaren ezikleşir. arkadaşlarının elde ettiklerinden mahrum kaldıkça yaşama sevinci azalır, özgüveni yıkılır. böyle erkeğin sevgilisi olmaz, olsa bile öpüşürken zengin ve havalı erkekleri hayal eder. kızlar ise ayna karşısında mal mal hareketler yapıp resim çekilirler, zekaları gelişmemiş olur.

en güzel okullarda okutman şart değil; istediği bisikleti alamayacaksan, cebine harçlık koyamayacaksan, sağlıklı besleyemeyeceksen, doğduğuna pişman edeceksen çocuk yapma!
devletin işine ,fakirin .ikişine akıl ermez derler.
zengin parasıyla, fakir karısıyla oynar demişler.
ufaktım, fırına yollanmıştım yine ekmek almaya. gittiğimde orta yaşlı bir adam daha vardı içeride. 5 çocuğu varmış, bakamıyormuş. ekmeği bedavadan verdi ama sordu tabii fırıncı neden bu kadar çok çocuk yaptın diye.

''garibanın başka eğlencesi mi var abi'' diye cevap vermişti adam, öyle de gitmişti.
halbuki ben sana sevişme demiyorum, korun diyorum. o zamanın sağlık ocaklarında bunlar anlatılıyordu insanlara ama öğrenmek isteyen kim?
en az 8 çocuk yaparlar genelde doğu kökenli insanlardır.
çocuk yapmak için fakir zengin ayrımı yapmak doğru değildir. fakir olsa da o çocuğun sorumluluğunu alabiliyorsa sorun yoktur. allah herkesi nasibiyle yaratır. doğacak olan çocuk da nasibiyle doğacaktır.
prezervatif alamayan insanlardır.
tayyip'in gazına gelmişlerdir belki? "siz yapın allah rızkını verir" diyor ya gerici başbakan?
zengin olduğu halde çocuk yapmayan insanlar ı dengeleyenlerdir.
bana kapıcılar kralı seyit efendi nin bir repliğini hatırlatmış insanlardır.

--spoiler--
ulan garının üzerine ceketimizi atsak hamile galıyo yau
--spoiler--
en az üç çocuk lafını benimseyip kendilerini bunun kurtaracağına inanan insanlardır aynı zamanda.
eksik zekalı insanlardır.
futbol takımı kuracaktır.
tayyip efendinin gazına gelen cahil insanlar topluluğu.
dünyaya gelecek çocuklarının kendilerine para getireceği umuduyla dolulardır.
ülkesinin nüfusuna çoğaltmaya çalışıyordur .
bencilliğe son! pipine sahip ol.
dışarı boşal, keşkelerle yaşamak zorunda kalma.
madem fakirdiniz, beni niye doğurdunuz?
IQ fakiri olabilir ama adamın sperm bankası var.
çocuk yapma hakkı da zenginlerin tekeline bırakılsın, fakirlerin soyu da yavaş yavaş tükensin mantığına kadar gider bu. insanların üremeye hakkı, devletinde bilinçlendirme görevi vardır.
fuckir fuckaradır.
yokluktan 2. el kaput kullananlardır.
Lepistes balıklarına benzeyen insanlardır.Açlık maçlık dinlemeyip üremeyi düşünürler.
Dövülesi insandır. Çocuğunun hayatını garantilemeden üremek niye? Pederi döveyim entrye oradan devam edicem.

(bkz: reserved)
fakir insanların çocuk yapmaması durumunda özellikle türk neslinde açık ara eksiklik olacak olaydır.

-karı jartiyer giymiş çalıştığı yerden mi ne vermişler tutamadım kendimi çok nüfuslu hale geldik, bu meledi bıraktım artık geç kaldım çok pişmanım.