bugün

Kendilerini çekiyorlardır ev arkada dekordur.

Öyle yapılıyordu değil mi savunması tam tersi olunca...
Eşkiya bu şerefsizler. Kaftancıoğlu'nunda haberi varmış. Adamı hedef gösterip suç işlemişler.
pişkine bak sen, zeytinyağı gibi üste çıkıyor. aklınca belediyenin kaçak inşaatını tespit etmesini engelleyecek.

görsel
Gerekli cezayı alırlar diye umuyorum. Nerede kaldı özel hayatın gizliliği.
dincidir bunlar

yalan konuşmak için yaratılmış sanki

o fotoları da kendileri çekip sahte hesaplarla yaymışlardır

sırf maadur olmak için.

dinci demek hırsız demektir

dinci demek yalancı demektir

inanmadık.
inşaat kaçak amk. Çekip basına servis edecek belki ne var bunda?
eve atom bombası atacaklarmış da onun için.
Yeni polemik.

Siyasetin iyice seviyesinin düştüğünü gösteriyor. Akp'liler neler yazmış vay arkadaş.

Evin kordinatlarını almışlar füze atacaklarmış. (bkz: swh)
---spoiler---

şimdi bu zihniyete de pek bişey anlatamazsın, çünkü toptan bir inkarcılık ve yalan habere (ev yalıymış, kaçakmış falan) tapınma durumu var.

evet haklısınız,

gidin çekin adamın evinin fotolarını,

fotoları, evin konumunu falan paylaşın iğrenç watsap, telegram gruplarınızda.

sonrada gidip bir güzel 31 çekin.

ergen gerisi troller sizi.

---spoiler---

okuduğunu anlayamayan ama herbokologlara gelsin

aynı arsaya ben aylık 300 veriyorum

ihale iptal edilsin ben alıyorum

dinciler ? hayatları yalan.
bree silkendkaşmir kafalı japon askerleri;

ben devletin hakimi, savcısı değilim,

yiyorsa maçan

varsa elinde ispatın

savcılığa gidersin

burası sözlük

ağlama zırlama yeri de değil

mahkeme de değil

hayatınız yalan

herkez kendi yarrak kürek yalan hayatına bakacak.

artizzzler.
Hahaha hahahaha Bi ara Arınç ın evi izleniyor kroki falan derken kozmik odaya girilmişti.

Lan dinciler ne halt karıştırıyonuz yine.
doğal gaza zammı köklediler nerdeyse 2 misli geldi

cengizden alamadığı vergiyi vatandaşa kaydırdı

yok kolonya lüks tüketimmiş de yok bilmemneymiş ?

köçekleri de sahaya sürdüler, maksat milletin kafası bulansın.
eve sürekli kamyonların giriş çıkış yapması dikkat çekmiştir. karı koca 405 yerden maaş aldıkları için paralar tek elden toplanıp kamyonlarla günlük olarak teslim ediliyor diyorlar.
---spoiler---
adam illegal yollar ile o evde oturuyorsa gidersin adalete verirsin, yeni açılacak ihaleye paşa paşa girersin, orası benim ((küfürbaz bir pislik ifadesi)) değil.
---spoiler---

gir bakalım nasıl "paşa paşa" giriyorsun saati yazılmayan ihaleye.
görsel
evet bunların karı-koca saraydan 4 maaş aldığı da ortaya çıkmıştı. karısı özür dileyeceğine çıkıp bir de arsız arsız "biz özel sektöre gitsek kat kat fazla para alırız. biz lütfediyoruz da saraya çalışıyoruz. bizim saraya çalışmamız bu millet için lütuftur lütuf" diye yazı döşenmişti. erdoğan tam sarayına kendi ayarında insanları bulup yerleştirmiş, onda şüphe yok.

görsel
Esrarkeşin "muz cumhuriyeti değil burası" diye heyheylenmesine sebep olmuştur.

Ulan burası muz cumhuriyeti olmasa, boğaza nazır arsanın sözde ihalesine girip, aylık 250 lira ile sözde en yüksek teklifi verip, kazanmak, üstelik bu yolsuzluk ortaya çıktığı halde hala o makamda kalabilmek mümkün olur muydu?

Ulan Avrupa'daki devletin verdiği kartla marketten luppo aldı diye siyasi hayatı biten bakanlar var.

Sayenizde burası muz cumhuriyetine bile değil, bedevi aşiretine dönüştü. Boklu badeli kıçınıza kına yakın...
Sonra ak parti bunların tepesine çökünce çil yavrusu gibi dağılıp Avrupa ve Amerika'da lobi kovalayıp dünya aleme ağlaşıyorlar.

Burada Ak Parti'nin suçu ne mi?

Halen ezip geçmemek!
Sözlüğün kıdemli yobazının akp'yi muhalefeti ezip geçmemekle suçlamasına sebep olmuştur.

Aman yavaş ezsinler de kütürtü çıkmasın!

Hayır, kim kimi nasıl ezecekmiş, gerçekten merak ettim? Darbe çağrısı mı yapıyorsun? Anayasayı ihlal çağrısı mı? Hangisi? Var mı o büzük?

Akp'nin işi bitmiştir. ilk seçimlerde çok pis kaybedecekler ve tarihten silinecekler. Böyle olacağını fark ettikleri için bu kadar sinirliler.
hayatı yalan bu akpkklıların.
Bir gün gene nasıl mağdurum bir bilsen öyle mağdurum ki gene tek ben mağdurum.Başkası benim kadar mağdur olamaz adlı çalışma.
Ulan hıyarto, bana aylık kirası 250 tlye boğaza nazır arsa ver, istersen karşısına çadır kur, 24 saat filme çek, sefama cümle alem şahit olsun. Çok da tın....

Hırsızsınız, Allah diyerek çalıyorsunuz...

Merak ettiğim şu: o arsada sizin ne çıkarınız var? Yatmanız için çomar kulübesi mi, yoksa kapıcı müştemilatı mı vaat edildi?