bugün

bir kızın bütün paylaşımlarını beğenir.

tabii ki abazan yalak çıkarcı olduğu pardon hoşuna gittiği içindir.
büyük ihtimalle size asılmaya çalışan,sizden hoşlanan "her zevkimiz aynı ne paylaşsan beğeniyorum" mesajını göndermeye çalışan kişidir.
bazen bokunu çıkararak beğenilmeyecek olan durumları bile beğenen insanlardan biridir.
5 dk lık şarkıyı paylaşalı 1 dk olmuşken,beğendiğinde tanıdım bu insanı.

neyin derdindesin sen ya dedim kendisine, şarkıyı bi dinle bari ya da dinleme bi sabret 5 dk dolsun, ayıp lan dedim. insan yalakalığını bu kadar belli etmez çevreye dedim yani
bir kız bir şarkı videosu paylaşır ortalama 3 dakikalık ve onun abazaları adamlarda nasıl bir hız varsa 10.saniyede beğeni patlaması yaşar.
tanım:sikilesi varlıktır.
paylaşılan görüntüyü yada yazıyı ya da her neyse artık bir saniyede beğenen maldır ki ulan ne zaman izledin ya da ne zaman okudunda beğendin dedirtir adama.
eğer sen kız isen, beğenen erkekse senden hoşlanıyordur.
eğer sen kız isen, beğenende kız ise yakın arkadaşındır.
akrabansa aynısını senden istiyordur.
amca dayı falansa, seni seviyordur.
eğer sen erkek isen, beğenen erkek ise yakın arkadaşındır.
eğer sen erkek isen, beğenen kızsa senden hoşlanıyordur.. tabi yok öle bişey.
(bkz: 10 sn kuralının nakavt olması)
Toplumun facebook'tan nefret etmesine sebep olan insandir. Bir sonra ki hamlesi arkadaslarinin fotograflarini seri olarak begenmek olacaktir.
(bkz: hoşlandığı kıza açılamayan erkek tipi).
eğer dişi bir kişilikse, bu eylemiye akıllara ''kesin verecek'' düşüncesini getiren insandır. bu kadar kızmayın da bi yoklayın derim.
türbanlıdır.
sabah erkenden kalkıp bilgisayarın başına geçerek"nığğaaaa" diye beğenen insandır.
genellikle sarışın ama siyah saçlı olur ve kısa etek etek giyer sonra da arkadaş listesi baya kalabalık olan mükemmel bir erkektir.
sıkılmıştır.
insan değil, bottur.
aynı zamanda facebooka çok nadir girip beğendiği birkaç sayfanın her paylaşımını paylaşan ve sonra da kendi paylaşımını beğenen iğrenç insandır.
herkesin fotoğrafını beğenen ergen kızdan daha iyidir. kendi fotoğrafını beğendirtmek için yapıyordur.