bugün

an itibariyle facebook un ana sayfasında gözüme çarpmış olan ve facebook ücretli olacak diyen angutları göt etmiş olan bilgilendirme.
http://www.facebook.com
facebooksuz yaşayamayacak insanlara hayat öpücüğüdür heralde.
(bkz: % 100 çalışıyor)
facebookun değerli olduğu ne kadar da belli.
facebook'un google'a ya da yahoo'ya gözdağı vermek için söylediği söz.
(bkz: adamsın mark)
(bkz: türkiye laiktir laik kalacak).
maddi kaygıları olan yüreklere su serpen açıklama.
"facebook'ta gold üyelik başladı" gibi gruplardan artık davetiye gelmeyeceğini müjdeleyen cümle.
tamamen reklam geliri amacıyla kurulan ve kullanıcıları aldatan bazı grupların da kapanmasına veya rağbet görmemesine sebep olacak açıklama.
güne facebookla başlayıp yatmadan önceki son dakikalarını facebook başında geçiren güruhu rahatlatan açıklama.protestolara son verilebilir bu haberden sonra.
(bkz: yaşasın sosyalizm)
facebook un yüreklere su serpen açıklaması.
facebook' un bu yazısına rağmen 'facebook ücretli olacak, kaydol, arkadaş listeni davet et gold üyelik kazan' şeklinde gruplar açılmaya devam edecek, saf insalar ise üye olacaklardır.
malum gruplara üyeliklerin devam etmesini engellemeyecek ve katılımları azaltmayacak olan açıklama. angut çok, malum.
"ben ezelden beridir beleştim, beleş olacağım
hangi çılgın bana paralı üyelik koyacakmış şaşarım."

nidalarıyla yazılan mark zuckerberg tümcesi.
insanların götüyle okuduğu uyarı yazısı. dün statusumu salak bi yazı yazarak update ettim, hani yapmazsanız paralı olacak diye, mesaj geldi, bi iki arkadaşım dalga geçtiğimi bildiği için kendi profillerinde paylaştılar ve commentlerle ben yarıldım, hakikaten çok salak olduğumuzu farketmeme sebep oldu.
Her gördügümde gülmekten öldügüm.Bir taraftanda diger sitelerin paralımı olacağını düşünmektir.
Amerika ve onun gizli servisleri için bulunmaz bir nimettir. Ücretsiz olmasının getirdiği en büyük avantaj ücretsiz bilgi korsanlığıdır.
Zamanında msn messenger için çıkan dedikoduların facebook'a uyarlanmış halidir. Sayfalarına ve gruplarına üye çekip satanların parmağı vardır bu işte.