bugün

biraz daha geç doğsaymış, sadece meme olarak dünyaya gelecekmiş.
(bkz: dostum link ölmüş)
(bkz: başımız sağolsun)
(bkz: bu arada kız msni var mı sende)
very liberal kendileri.
'bir çift göğüs nelere kadir ey yüce allahım' iç sesini harekete geçiren mallık.
resimlerden anlaşıldığı kadarıyla kendisinin gayet farkında olan dişi kişi. hatta sanat için soyunmuş bile.
yorum yapılmadan önce resimlere bakılmalıdır. neden hakkında bu kadar şamata yapıldığını anlamanın yoludur.
(bkz: bu ne ola ki)
(bkz: gördüm gördüm bir çift)
(bkz: te allammmm)
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
yakın korumaya alınması gereken, kollamanın elzem olduğu, şevkate muhtaç yavrucak. hayır, kendim için bir şey istiyorsam namerdim. şahin k görecek, gazozumu aç bedri fark edecek diye ödüm kopuyor, kalbim sızlıyor.
birisinin 8. harika diyerek yapması gereken teşbihe kurban gitmiş kızdır. dünya tarihinde 7 harika olduğu için, övülmek istenen şeye 8. harika denerek övgü yapılır, 7. sinin yerine bu konularak yapılmaz.
(bkz: ayraniç)
(bkz: 10 numara)
sevgilisi de yoktur ve aramaktadır aynı zamanda.

Networks:
Turkey
Sex:
Female
Interested In:
Men
Relationship Status:
Single
Looking For:
Friendship
Dating
A Relationship
Birthday:
January 1, 1985
Hometown:
istanbul, Turkey
Political Views:
Very Liberal
(bkz: dostum izmirli demissin ama bu kız zenci)
(bkz: sırf meme)
göğüslerinin arasına kasaba kurulabilecek kadar uygun arsaya sahip kız.
(bkz: inek)
insanların ne hakla kendine bu şekilde hakaretler ettiğini pek anlayamadığım antipopulist olmak için çırpınanlara bir malzeme daha vermiş gerçek antipopulist.
göğüsleri kadar tanker gibi bir g..te sahip olan hatun kişisi. kendisi hem süt firmalarının hemde nakliye firmalarının reklamlarında rahatça oynayabilir. çok da etkili olur.
sözlük sayesinde sayfasının görüntülenme sayısı hızla artmış kişidir. hatta belki fan kulübünün üye sayısı da artmıştır.
--spoiler--
Political Views:
very liberal
--spoiler--

belli...
dün gece başlık açıldığında kızın fan clubünde üye sayısı 30'du şu an 63'e çıkmış yani ne demek istediğimi anlayan anladı. *
2 saat önce 55 üyesi bulunan, an itibariyle 63 kişi olan hanımkızımız adına kurulmuş grup.
(bkz: bir reklam aracı olarak sözlük)
iki göğsünün hacimsel toplamı kafasının hacminden daha büyük olan kız.
hollanda'nin en büyük mandirasi arhenhem mandiraciliktan transfer teklifi almiş olan sahis. zannederim bu transfer gerceklesirse arhnhem mandiracilik üretim rekoru kiracaktir.

sorry, monotofon ineği basliği ile karistiriyor olabilir miyim ben bu basliği?

o zaman pardon diyelim gerekli bakınımızı verelim:

al kartımı seni gazinoya cikarticam
personal info kısmında şu bilgiyi vermiş kızcağızımızdır.
"About Me:
ben neysem oyum kime ne :P"

biz bir şey mi dedik ki, ne haddimize. neysen osun ablacım, hatta neysen onlarsın. hatta sadece onlarsın. **
dünyanın 7. harikası falan değil estetik harikası olan kızdır. şöööle bi profiline bakıldığında zengin bebe olduğu gün gibi ortada. işte görüyorsunuz ya efenim şu para denen meret insanı vezir de ediyor rezil de.. yok anam bu kızın vezir olduğu falan yok daha çok rezil kısmıyla ilgili bu kız. böyle garip garip eylemler de bulununca aklı başı yerinde olmayan yeni yetme ergen sandıydım ama kız benle yaşmış oha dedim. ben dağ köylerinde okuma bilmeyen üçüncü sınıf öğrencilere okumayı öretmekle uğraşırken elin zibidi kızına bak yarebbim.
hakkında açılan grupta yer alan fotoğraf yorumları süper olan kişi. feyk olduklarını düşünmemekteyim. kendi hallerinde 3 kişi yaşamaktadırlar.