bugün

tek kullandigim sozluk.

yakin da burayi da birakirim.
Hem çirkin hem asosyal hem ruhsuzdur..... Ya da çok güzel ve sosyaldir ve on tane sevgilisi vardır.
Iltifatları(ünlemünlem) kabul etmeyi boynuna borç bilmiş kızdır.*
(bkz: organik kız)
Benimdir arkadaşlar. Farklı bir amaçla kullandığım instagram hesabımı saymayalım. Whatsapp da kullanmıyorum, hatta yakında hattımı da kapatacağım. Sözlük hesabımı da terk etmeyi, böylece inzivaya çekilmeyi düşünüyorum. "Insanlara yakın olmaktansa uzak olmak daha iyi." demişti bir seferinde sevdiğim bir insan. Hafif bir anlatım bozukluğunu da içinde barındıran bu cümleden dolayı kendisine hak veriyor ve izinden gidiyorum.
Evettt işte buradayım gururla söylüyorum hem de, sadece sözlük efenim.
Evet kullanip ne olacak al birini vur otekine tamamiylaa abartisiz sadece zaman kaybidir kullanmiyorum kullananlara sasiyorum nasil vakit buluyorlar.
üstüne bir de Allah vergisi güzelliği varsa öpüp baş tacı edilmelidir.

hatta üstüne 2 ev 1 araba yapabilirim.
Benim la bu. Ama dur, kız demiş. Ben değilim tamam tamam.
facebook twitter instagram kullanmayan erkek başlığına gidiyorum ben.
Muhtemelen sınava falan hazırlanıyordur, bir sebebi olmalı ama değil mi?
benim kız versiyonumdur. tek bir fark vardır eminim o da, ben whatsapp da kullanmıyorum.
oha, tapılır. yoksa hesapları gizli ve sadece yakın çevresiyle takipleşen kız da candır, yerun.
Şahsım olur. Boş işler müdürü değilim ne yazik ki.
yüzde yüz sevgilisi olan kızdır.
benimdir. hepsinde seneler oncesinden hesabim var ama acip bakmayali da bir o kadar zaman oluyor. ha onun yerine bilimum sozlukte takiliyorum o ayri tabi...
Sosyal kizdir. Ayakkabiliga bir tane birakin sabah alirim ben
hem sevgilisi olmayan hem de sosyal medya kullanmayan kızlar da mevcut.
lan yoksa bu yüzden mi sevgilileri yok ?
Şahsım olur kendileri. Sırf insanların yapmacıklığından sıkıldığım için kapatmıştım iyi ki de kapatmışım. Başkalarının hayatlarından çok kendi hayatıma yöneldim. Evet sosyal çevrende ciddi bi azalma oluyo zamanla ama gereksiz insanlardan da uzaklaşmış oluyosun. Etrafında az ve öz insanlar oluyo. Eskisinden çok artısı var. Bu yüzden kapatın ne varsa. Kafa dinlersiniz en azından.
Kesinlikle izmirli değildir.
En az Bir adet belalısı vardır, geçmiş olsun.
yoktur ya da 5 yaşından küçüktür.
Eee nolmuş tercih meselesi.kullanmak kadar kullanmamakta normal.
Çevresi tarafından "aman be sende ot gibi yaşıyorsun " tarzı gereksiz cümlelere maruz kalan kızdır. Birde sevgilinin olmamasını bu duruma bağlarlar , sanki Facebook açsak sıraya dizilecek tüm adaylar , neymiş biri benden etkilenirse bana Nasıl ulaşırmış ,Tabiki sosyal paylaşım sitelerinden , neden ki gelsin yüzüme söylesin , daha cesurca değil mi ?
Sadece bu üçünü kullanan kizi ne yapalim, yakalim bence.
Facebook twitter ve instagram kullanmayan kızdır.